Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[kajulci]
> [republican]
> Kaj mi hočeš sploh povedati? Da bi bilo bolje, če bi slovenski davkoplačevalci pokrivali Mercatorjevo izgubo? Jebi se ;)

Ne, noče ti to povedati, da bi bilo to bolje. Ampak ti poskuša dopovedati, da boš HOČEŠ NOČEŠ ti in jaz in mi vsi pokrivali mercatorjevo zgubo. In to ti poskušam dopovedati tudi jaz, pa bc, pa še kdo, ampak nikakor nočeš doumet. Ker si si v glavo vbil, da je Mercator hrvaški in da zatorej valjda ne bo nas usekalo po denarnici. Ampak daj si preberi te naše komentarje zadnjih nekaj dni, ti bo mogoče svanulo. Ker ko bo prišlo do situacije, da bo Slovenija odprla tošl za hrvaške zgube, ti ne bo prav nič pomagalo vpitje, da je Mercator hrvaški.
Tako. Ce se izkaze, da bo tale zadeva zbankrotirala z nekaj stomiljonskimi dolgovi do slovenskih dobaviteljev in bank, in bo morala potem drzava resevati z davkoplacevalskim denarjem rastur, ki bo ostal za propadom mercatorja, pricakujem, da se urednistvo Financ vsaj opravici.

Ker to je za financni casois zajeb ranga simoninega "Hocem crnca". Za katerega se tudi se ni nihce opravicil.