Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Gustl sporočil: 13.628
Zadnja sprememba: Gustl 03.03.2017 09:04
Glava pravi, da kaksen mesec obuke res ne bi skodilo. Ne omladini, ne drzavi.

Ampak sam sem naredil vse, ampak res vse, da sem se (za las) izognil sluzenju, vkljucno z ignoriranjem jasnega poziva, na kateri kapiji naj se zglasim v ponedeljek ob 7h (se mi zdi, da sem ga se Franklu pokazal zjutraj na sihtu).

Zato bom tiho :)

P.S. Na naboru sem navedel, da zelim v aviacijo. Ko me je oficir poducil, da SV tega nima, sem rekel, da ni problema, da lahko pocakam, da se opremijo. Po mrkem pogledu je siknil "pehota ali saniteta"?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2642949

Strani: 1

FIN-454644 sporočil: 10.889
Javni vrtci, javne sole, pa ne znajo vzgojti otrok? Jih bo treba drilati do penzije, ki je ne bodo nikoli docakali? Namesto delovnih mest se rezervna sestava vsako leto? Jih bodo drilali v fitness centrih? Z gorskimi bicikli? Z jadrnicami? Se bodo zbunili, ali jim bodo starsi pisali opravicila in dohtarji zdravniska opravicila? Res pa je, da smo mi Putinovi frendi in NATA ne nucamo.
lea1 sporočil: 834
Zadnja sprememba: lea1 03.03.2017 09:00
P.S. Na naboru sem navedel, da zelim v aviacijo. Ko me je oficir poducil, da SV tega nima, sem rekel, da ni problema, da lahko pocakam, da se opremijo. Po mrkem pogledu je siknil "pohota ali saniteta"?


In si se odločil za pohoto... Pa kar na FInancah :) LOL

Strani: 1