Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Endimion sporočil: 10.307
[FIN-311684]
Z novimi dolgovi vlada ustvarja iluzijo rastoče bogate države, pozabljajoč, da se igra s tujim denarjem in tujo akumulacijo, kar bo slej ko prej končalo v katastrofi po grškem scenariju.
Tujo akumulacijo? Evo zdajle sem šel drugič scat od smeha....

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2642793

Strani: 1

anon-333107 sporočil: 8.271
* Akumulacija se lahko (v posebnih razmerah) tudi natisne, kakor je izjavil Ata Greenspan :)

** Kje je zdaj ta najobj, da bi dodal kakšno povezavo iz youtubeja :) Nikoli ga ni v bližini, ko ga človek potrebuje :)
najobj sporočil: 31.920
Zadnja sprememba: najobj 02.03.2017 12:39
[Endimion]
> [FIN-311684]
> Z novimi dolgovi vlada ustvarja iluzijo rastoče bogate države, pozabljajoč, da se igra s tujim denarjem in tujo akumulacijo, kar bo slej ko prej končalo v katastrofi po grškem scenariju.
Tujo akumulacijo? Evo zdajle sem šel drugič scat od smeha....
... čuj, od kod pa ti misliš, da toti www.youtube.com/watc...6vi528gseA stric dobi denar za tisto barvo in papir, če ne iz svoje akumulacije ? ...
anon-317028 sporočil: 30.415
[Endimion]
> [FIN-311684]
>

Tujo akumulacijo? Evo zdajle sem šel drugič scat od smeha....
Denar, ki nam ga drugi sposodijo je njihov privarčevani denar...oni so ga zaslužili, niso ga zapravili, dali so ga nam v uporabo in seveda, jim v obliki obresti moramo plačati uporabnino za uporabo denarja, ki so nam ga izposodili tako kot si sposodimo rentacar avto...z uporabo tujega denarja smo postali finančni sužnji in se zdi, da nam je finančno suženjstvo usojeno.

Strani: 1