20 min
EP potrdil prenovljena fiskalna pravila EU - zadnji korak morajo zdaj storiti še članice
33 min
Svetovna turistična organizacija in Hrvaška ustanavljata raziskovalni center za trajnostni turizem
44 min
Varovalka pri uvozu kmetijskih proizvodov iz Ukrajine v EU
47 min
24ur: Kriminalisti obiskali Snežiča in Hajdinjaka
1 ura
(reportaža) Kako je organizirana tovarna japonskih robotov v Kočevju
1 ura
(intervju) Delegirane naloge nikoli ne bi smeli vzeti nazaj
2 uri
L. Mesec po srečanju socialnih partnerjev: Zdaj se bomo ukvarjali z davki in pokojninami! 8
2 uri
Občina Logatec z družbo T-2 v nadgradnjo platforme Logatec Supermesto (PRO)
2 uri
Razkrite bilance 2023: kako so lani poslovala podjetja politikov, znanih odvetnikov, lobistov, profesorjev ...
3 ure
Energetika Ljubljana ob koncu kurilne sezone znižuje ceno plina 1
3 ure
Borza NYSE tržne udeležence sprašuje, ali bi podprli prehod na 24-urno trgovanje z delnicami
3 ure
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
3 ure
To je porsche, ki si zasluži pozornost tudi najbolj zagretih ljubiteljev bencinskih hlapov 1
4 ure
Novartis z visoko rastjo dobička in prihodkov
5 ur
Robert Golob kot izvoznik veselih slovenskih ljudskih plesov 1
6 ur
Kje Hidria uporablja umetno inteligenco?
6 ur
24ur: hišne preiskave na Darsu 1
6 ur
Normiranci v grafih: najhitreje raste delež tistih, ki imajo večje prihodke 21
6 ur
Danes v živo: Kako brati bilance v 2024
7 ur
Orange Wine Festival – od ideje o manjši degustaciji do referenčnega evropskega festivala

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-202494 sporočil: 2.309
[najobj]
... Začelo se je! Cimosovi upniki unovčujejo menice ...

... čuj, Petra ... evo, sicer mi ni glih najbolj jasno, zakaj ob propadu Cimosa ti tako uživaš, ampak tisti "GAME OVER" na sliki pod bombastičnim naslovom je tudi za neprizadete bralce Financ prav neokusen ... khmm, če zanemarim nekaj tisoč novih brezposelnih in njihovih družin v Kopru ...
Mislim, da ob propadu Cimosa nihče ne uživa, se pa zgražamo nad lenobo in nesposobnostjo ministra Počivalška, DUTB in SDH, zaradi katerih je Cimos v taki situaciji.

Petra in še nekaj nas komentatorjev, smo pravočasno opozarjali, da se ti kekci igrajo z ognjem (beri delavci Cimosa). Potem pa ta gostilničar Počivalšek izjavi, da kupec ni bil resen. Jaz se res sprašujem, kdo tu ni bil resen, Počivalšek ali kupec?

Sedaj, ko so glavni kupci izdelkov Cimosa že odšli, pa ti isti kekci pridejo z nekim neumnim predlogom za reševanje Cimosa.

Kako se bo vse končalo pa vsi vemo (primer Polzela).

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2642656

Strani: 1

PetraS sporočil: 2.368
hvala, da izgubljaš čas namest mene ;) ker je hopeless komunicirat z najobj. vse ve. vse.
najobj sporočil: 31.918
[Breiva]
> [najobj]
> ... Začelo se je! Cimosovi upniki unovčujejo menice ...
>
> ... čuj, Petra ... evo, sicer mi ni glih najbolj jasno, zakaj ob propadu Cimosa ti tako uživaš, ampak tisti "GAME OVER" na sliki pod bombastičnim naslovom je tudi za neprizadete bralce Financ prav neokusen ... khmm, če zanemarim nekaj tisoč novih brezposelnih in njihovih družin v Kopru ...
Mislim, da ob propadu Cimosa nihče ne uživa, se pa zgražamo nad lenobo in nesposobnostjo ministra Počivalška, DUTB in SDH, zaradi katerih je Cimos v taki situaciji.

Petra in še nekaj nas komentatorjev, smo pravočasno opozarjali, da se ti kekci igrajo z ognjem (beri delavci Cimosa). Potem pa ta gostilničar Počivalšek izjavi, da kupec ni bil resen. Jaz se res sprašujem, kdo tu ni bil resen, Počivalšek ali kupec?

Sedaj, ko so glavni kupci izdelkov Cimosa že odšli, pa ti isti kekci pridejo z nekim neumnim predlogom za reševanje Cimosa.

Kako se bo vse končalo pa vsi vemo (primer Polzela).
... evo, tole forum.finance.si/?m=...450&single preberi, da ne bom še enkrat pisal ...

P.S.: ker vidim, da je moj post Petro prizadel, mogoče vsaj ona še ni izgubljena, če je že Cimos ...
anon-333107 sporočil: 8.271
[Breiva]
Mislim, da ob propadu Cimosa nihče ne uživa, se pa zgražamo nad lenobo in nesposobnostjo ministra Počivalška, DUTB in SDH, zaradi katerih je Cimos v taki situaciji.

Petra in še nekaj nas komentatorjev, smo pravočasno opozarjali, da se ti kekci igrajo z ognjem (beri delavci Cimosa). Potem pa ta gostilničar Počivalšek izjavi, da kupec ni bil resen. Jaz se res sprašujem, kdo tu ni bil resen, Počivalšek ali kupec?

Sedaj, ko so glavni kupci izdelkov Cimosa že odšli, pa ti isti kekci pridejo z nekim neumnim predlogom za reševanje Cimosa.

Kako se bo vse končalo pa vsi vemo (primer Polzela).
Hmmmnnja.

Kakšna je že parafraza tistega Konfucijevega pregovora!?

Ni važno, kolikokrat se pobereš. Važno je, kolikokrat ti uspe pasti na istem (butalskem) olupku.
anon-429289 sporočil: 4
čas vnosa: 01.03.17 22:04
Se hvalijo da so pridobili nove posle za 400mio€.
Vprašanje je koliko poslov pred tem niso sprejeli ali zavrnili.
Poznam primer, ko je podjetje iz SLO v tuji lasti poslalo povpraševanje CIMOS-u za cca 2mio€ na leto z možnostjo povečanja na cca 10mio€ na leto, pa ni dobilo niti odgovora. To je bilo leta 2014-2015.
Isto podjetje je že pred leti kupovalo odlitke iz SL v Cimosu. Posel je "propadel", ker Cimos takrat ni imel kapacitet zaradi lastnih potreb. Pa gospodje iz Cimos niso niti vprašali, če bi lahko oživili posel.
Naj gredo raje tudi vodilni v Cimosu domov.

Strani: 1