Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Nemška in korejska prevlada v avtomobilskem Detroitu

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-116402 sporočil: 4.340
Dobro si tole napisal. O Nemcih pa ne vem kaj naj si mislim. Gor sem preživel 8 mesecev, pa se mi ni bilo težko vrniti domov. Kar se prihodnje vlade tiče, pa samo tole: jaz srčno upam, da jo sestavijo deklarirani levičarji, deklarirani ultralevičarji in zeleni. To je edino upanje, da se deklarativno desna CDU spet postane de facto desna. Bolj se bojim, da bo prihodnja vlada spet sestavljena iz dveh levih strank: deklarativno desne vendar de facto leve CDU ter deklerativno leve SDP. Tretja opcija pa je tako ali tako možna zgolj teoretično.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2635578

Strani: 1

anon-202494 sporočil: 2.309
[usimoncic]
Dobro si tole napisal. O Nemcih pa ne vem kaj naj si mislim. Gor sem preživel 8 mesecev, pa se mi ni bilo težko vrniti domov. Kar se prihodnje vlade tiče, pa samo tole: jaz srčno upam, da jo sestavijo deklarirani levičarji, deklarirani ultralevičarji in zeleni. To je edino upanje, da se deklarativno desna CDU spet postane de facto desna. Bolj se bojim, da bo prihodnja vlada spet sestavljena iz dveh levih strank: deklarativno desne vendar de facto leve CDU ter deklerativno leve SDP. Tretja opcija pa je tako ali tako možna zgolj teoretično.
Kakorkoli obračaš, bo na koncu zmagala Nemčija, četudi EU razpade (tako kot pri fuzbalu).

Z razpadom EU pa se bodo potopile take kvazi državice, kot so Slovenija, Albanija, Bolgarija in ex-yu države.

Nemci nikoli ne izgubijo, zaponi si to.

Pre 20 leti so vsi napovedovali, da bodo Japonci potopili nemško avtomobilsko industrijo.
In kaj se je zgodilo?

Strani: 1