Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek »Najprej, Amerika«, potem pa globalni konflikt

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.869
[Glavni forum] Tema: »Najprej, Amerika«, potem pa globalni konflikt
[#2635498] 10.01.17 15:02 · odgovor na: vrac (#2635433)
Odgovori   +    5
[vrac]
> [oldbird]
> Nihče, saj je vendar cel svet Amerika! Sploh v Rusiji nimajo Rusi kaj iskat! :))
Malo nerodno sem se izjasnil, pa mislim da si vseeno razumel mojo poanto. Azija nista samo Rusija in Kitajska, so še druge države, isto velja za Evropo. Rusom iskreno želim, da ostanejo v Rusiji, nič kaj rad jih pa nimam v Ukrajini, na Krimu ali Bog ne daj v kakšni baltski državi ali na Poljskem. Enako Kitajcem.
... OK, in kje bi naj ostali oziroma kam bi naj šlo vseh tistih 8.000.000 (osem milijonov) Rusov na Krimu in v Donbasu, ki so ob popisu prebivalstva leta 2001 predstavljali več kot 75% vseh prebivalcev ? ... khmm, smo vprašam ...

P.S.: tukaj de.wikipedia.org/wik...up2001.PNG je bila še pred letom karta z etnično strukturo Ukrajine, zdaj pa so očitno nastale težave ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2635498

Strani: 1

vrac sporočil: 11.068
[najobj]
> [vrac]
> > [oldbird]
> > Nihče, saj je vendar cel svet Amerika! Sploh v Rusiji nimajo Rusi kaj iskat! :))

> Malo nerodno sem se izjasnil, pa mislim da si vseeno razumel mojo poanto. Azija nista samo Rusija in Kitajska, so še druge države, isto velja za Evropo. Rusom iskreno želim, da ostanejo v Rusiji, nič kaj rad jih pa nimam v Ukrajini, na Krimu ali Bog ne daj v kakšni baltski državi ali na Poljskem. Enako Kitajcem.

... OK, in kje bi naj ostali oziroma kam bi naj šlo vseh tistih 8.000.000 (osem milijonov) Rusov na Krimu in v Donbasu, ki so ob popisu prebivalstva leta 2001 predstavljali več kot 75% vseh prebivalcev ? ... khmm, smo vprašam ...

P.S.: tukaj de.wikipedia.org/wik...up2001.PNG je bila še pred letom karta z etnično strukturo Ukrajine, zdaj pa so očitno nastale težave ...
Vem, vem, velika ruska manjšina je v teh državah. Nisem mislil teh Rusov, mislil sem, da naj ne pridejo tja z vojsko.

Strani: 1