Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-258854 sporočil: 470
[fiston]
> [MF-542594]
> Malo sem premislil o tem Buffettovem silnem premoženju v 54 letih 33 tisočkrat povečal svoje premoženje.
> Pa ta model je totalna zguba, če ga primerjam s sabo. Jaz sem v 45 letih bistveno, bistveno več kot 33 tisočkrat povečal svoje premoženje. Ampak halo, bistveno več.

Sploh če si se takrat še fotru po jajcih valjal. Takrat si imel nič, danes imaš 1 evro. Koliko je 1/0 ? :)
Ne, takrat sem bil star 16 let in sem imel nekaj prihrankov. Mislim pred 45 leti.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2635286

Strani: 1

anon-24983 sporočil: 7.885
[MF-542594]
> [fiston]
> > [MF-542594]
> > Malo sem premislil o tem Buffettovem silnem premoženju v 54 letih 33 tisočkrat povečal svoje premoženje.
> > Pa ta model je totalna zguba, če ga primerjam s sabo. Jaz sem v 45 letih bistveno, bistveno več kot 33 tisočkrat povečal svoje premoženje. Ampak halo, bistveno več.
>
> Sploh če si se takrat še fotru po jajcih valjal. Takrat si imel nič, danes imaš 1 evro. Koliko je 1/0 ? :)

Ne, takrat sem bil star 16 let in sem imel nekaj prihrankov. Mislim pred 45 leti.
Meni se je pa krepko zmanjšalo. Včasih sem bil milijarder, danes mi pa niti milijonar ne uspe biti... :)

Strani: 1