Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
Zadnja sprememba: pobalin 09.12.2016 17:08
[novica]
evo, meni gre breitbart tudi na živce. ampak zdaj molčat in se delat, da teh izletov ni samo zato, da ne bomo jezili evroskeptikov, bi bilo malo blentavo.
Saj tole evroskeptikov po mojem sploh ne jezi. Kvečjemu jih navduši, ker jim da povod, da rečejo: saj to vam že ves čas govorimo. Poleg tega je kar v redu, če se novinarji zavedate, zakaj se nek slaven cehovski klub imenuje Gridiron Club.
to je približno tako kot, če jaz napišem ne prav afirmativen članek o zokiju in potem vsi zokiljubci skočijo, da sem janšev jurišnik...in obratno, seveda.
Misliš tako, kot je Mitja Rotovnik v Sobotni prilogi Dela skočil na dva arhitekta, ki sta si drznila nergati nad tem, da je pot skozi ožji center najlepše in najbolj zelene Ljubljane nekakšno prerivanje med štanti in gostilniškimi mizami. :-)

P.S.: Je kal za podobno zgodbico mogoče skrita tudi na Šubičevi?
www.dz-rs.si/wps/por...ateljstva/

P.P.S.: Mislim, da se v tem stavku skriva ena pomembna zgodba, večja od cene kosila in spoznavanja s hortikulturo.
Čeprav je članica delegacije za odnose s pan-afriškim parlamentom, Tanja Fajon ni vključena v delegacijo in zagotavlja, da o njej ni seznanjena.