Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.909
Zadnja sprememba: najobj 20.09.2016 09:33
... Nobena ne obstaja več, zemljišča so – ali pa bodo uradno v kratkem – na avstrijski slabi banki Heta in na domači DUTB. ...

... čuj, Petra ... evo, sicer ne vem, kakšen psiho - če ni glih Kitajec v Južnem kitajskem morju - sploh lahko pomisli, da bi si "zgradil" otok sredi morja, definitivno pa zemljišče za toti "otok" ne obstaja in če toti psiho res hoče potrošit - naj je prihvatiziran ali ne, danes je njegov - denar, naj ga potroši, v čem je problem ? ... khmm, ali pa je problem, ker je psiho Slovenec, na Financah pa ste še psihotom fauš ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2617418

Strani: 1

anon-202494 sporočil: 2.309
[Glavni forum] Tema: Zemljarič, Korošec, Gorenje in Izola
[#2617826] 22.09.16 07:08 · odgovor na: najobj (#2617418)
Odgovori   +    2
[najobj]
... Nobena ne obstaja več, zemljišča so – ali pa bodo uradno v kratkem – na avstrijski slabi banki Heta in na domači DUTB. ...

... čuj, Petra ... evo, sicer ne vem, kakšen psiho - če ni glih Kitajec v Južnem kitajskem morju - sploh lahko pomisli, da bi si "zgradil" otok sredi morja, definitivno pa zemljišče za toti "otok" ne obstaja in če toti psiho res hoče potrošit - naj je prihvatiziran ali ne, danes je njegov - denar, naj ga potroši, v čem je problem ? ... khmm, ali pa je problem, ker je psiho Slovenec, na Financah pa ste še psihotom fauš ...
Vsem je znano, da je UDBA imela povsod po svetu naložen denar na bankah, na skrivnih računih, do katerih so imeli dostop samo vodilni ljudje UDBE. In kaj Zemljarič ni bil vodilni v UDBI? Ta denar je zdaj treba oprati in kdo je bolj primeren zato, kot starček Zemljarič? Nihče ne bo posumil, da tak starček dela kej nezakonitega.

Nekje med letoma 1975 1n 1980 sem bil na enam sestanku na Dunaju zaradi enega velikega projekta ((kot eden od 20 članskega projektnega tima). Kar naenkrat se pojavi na sestanku tudi en Slovenec, ki s projektom ni imel nič. Potem nas je povabil na večerjo in nas peljal v restavracijo s črnim mercedesom in bil je poln denarja, kar sploh niskrival. Jaz sem bil takrat zelo zelen in naiven, ter si mislil, ta pa je res sposoben poslovnež.

Pozneje sem izvedel, da je bil ta človek težek UDBOVEC, danes pa ima krasno vilo v Portorožu in uživa v "težko" zasluženi penziji. Če res uživa pa ne vem, je zelo nervozen in stalno pogleduje okoli sebe, da ga ne bi kdo p... Zadnijč sem ga videl v eni kavarni v Portorožu pred tremi leti, a me ni poznal, zanj bil sem premajhna riba...

Strani: 1