Strani: 1

anon-260322 sporočil: 202
[#2617384] 20.09.16 05:37
Odgovori   +    41
Dobro jutro Slovenija!UDBA pazi na vas in vam zagotavlja svetlo prihodnost!
fabiani sporočil: 4.454
[#2617394] 20.09.16 07:01
Odgovori   +    29
vedno nova vprašanja:
A je Marjan Korošec kaj v sorodu s Štefanom Korošcem?
A bodo japonski solastniki Gorenja dobili o teh zdajJA/zdaj NE stikih slovenske vednoudbe z Gorenjem kakšno informacijo od Bobinca?
A je Bobinac seznanil Cerarja s tem eteričnim projektom?
A Isajlovič je bil v bližini po naključju?/vir Reporter/ To je tisti, ki je v Ljubljani prevohal za udbo vse ugledane lokacije na licu mesta.
A ni bil Izolski otok v programu Janševe vlade? kdo jim ga je potisnil not? Rotnik? Pa tak posmeh novinarjev takrat!
Petra, meine einzige Journalistin, imaš angela varuha immer dabei?
anon-117019 sporočil: 1.616
[#2617395] 20.09.16 07:06
Odgovori   +    22
Čo , ma kaj se spet dogaja v tej naši bogi Izoli.
Koliko desetletij nam bo treba še prenašat tele partijce s poslovno žilico.
Kot otrok sem na mestu tega norega projekta nabiral črve za vabo in lovil ribe.
Verjemite mi, da bi tako lahko tudi ostalo.
Tile lopovi ala Hilda, Galeb & kompanija, Zemlarič & Band lahko samo kradejo, kradejo in kradejo...
fabiani sporočil: 4.454
[#2617398] 20.09.16 07:17 · odgovor na: anon-117019 (#2617395)
Odgovori   +    40
Isola bella! A ste prešteli kolko udbokmetov ima ganz prenovljene kmetije s pogledom na Izolo?
Najlepši razgled je z Malije!
Zdaj bodo pa po zemljaričevo tujci investirali.
Grdi tujci, ki jih v Luki Koper ne marajo!
kako je zdej s tem nacionalnim interesom pa Primorci z zvezdami na majcah, kapicah, zastavah?
Ah verjeten so to "naši tujci", ta pravi tujci s portugalske, mehike, kajmanov,....
fabiani sporočil: 4.454
[#2617415] 20.09.16 09:15
Odgovori   +    17
zdej naj se pa pri Gorenju izkašlajo!
firma dela, ker je Bobinac dobil državno pomoč!
Gorenje projekt -kakšna firma je to, reference!
"Buchingerjem iz Perlogisa UTR, ki je o sestankih v Bruslju poročal Marjanu Korošcu iz Gorenje Projekta, kaže dokumentacija.

»"Pri projektu sem delal tri, štiri leta. Prvi stik z nami je bil z gospodom Zemljaričem, nato so se izmenjavali različni ljudje, nazadnje je bil kontakt gospod Korošec. Projekt smo končali pred kakimi devetimi meseci: bili smo v zelo tesnih stikih z evropsko komisijo in smo zbudili kar precej zanimanja. A prošenj za sofinanciranje projekta nismo mogli vložiti, ker je bilo nemogoče dobiti dovolj dokumentacije – so nam pa v Bruslju že dodelili projektno številko,« je povedal Buchinger.

Ta se je med drugim srečal tudi s predstavniki EIB, kažejo dokumenti.""

lipo prosim Petra S, a bo Gorenje projekt vložil ovadbo za lažno uporabo imena in logotipa? Kdaj?
Sofort!
A je PROLOGIS tudi ene vrste lobist? Pri EU komisiji, EIB???
KDO JIM JE PLAČAL 4 LETA DELA?
in zdaj ko po naključju EIB odpira podružnico v SLO? kje pa je to, kateri najemodajalec?

Kdo ma ključek tega naključja? A komisar Bulc kaj ve o tem, a? saj do komisije se ne pride kar tako!
Tole bo za celo knjigo1 nadaljevanje Slivnikovega K klana.
Res jim je treba pištole vzet.
najobj sporočil: 31.870
[#2617418] 20.09.16 09:28
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 20.09.2016 09:33
... Nobena ne obstaja več, zemljišča so – ali pa bodo uradno v kratkem – na avstrijski slabi banki Heta in na domači DUTB. ...

... čuj, Petra ... evo, sicer ne vem, kakšen psiho - če ni glih Kitajec v Južnem kitajskem morju - sploh lahko pomisli, da bi si "zgradil" otok sredi morja, definitivno pa zemljišče za toti "otok" ne obstaja in če toti psiho res hoče potrošit - naj je prihvatiziran ali ne, danes je njegov - denar, naj ga potroši, v čem je problem ? ... khmm, ali pa je problem, ker je psiho Slovenec, na Financah pa ste še psihotom fauš ...
mutla sporočil: 602
[#2617428] 20.09.16 10:33
Odgovori   +    16
Marjan Korošec - brat Dušana Korošca - celjskega odvetnika - na katerega poroki sta bila tudi par Senica-Kresal? Marjan Korošec - sin Marjana Korošca st. in Marije Korošec, ki skupaj Z Aleksandrom Jančarjem (afera Štorman)lastniško obvladujejo Terme Dobrna? Aleksander Jančar - preko svoje firme, med vsem drugim tudi lastnik kar nekaj hotelov slovenskega primorja? Franjo Bobinac - Celjan - predsenik uprave Gorenja - eh, domine so res ena taka čudna igra - le hudič je, če te kdo med igro, pod mizo drži za jajca. Pa ne naključno.
fabiani sporočil: 4.454
[#2617433] 20.09.16 10:46 · odgovor na: mutla (#2617428)
Odgovori   +    13
Zadnja sprememba: fabiani 20.09.2016 10:55
Bingo!
Hov, hov, prekrasen pogled z Malije!

ginko biloba pomaga pri spominu!
Kako je Petra S povezala ozadje afer baričevič in celovški dvori, isola bella.

ja, kje so policaji? danes verjetno na kolesih s cerarjem.
kzupanc sporočil: 10.517
[#2617434] 20.09.16 10:48
Odgovori   +    7
Zelo ste se potrudili. Pohvale vredno.
anon-169261 sporočil: 1.078
[#2617456] 20.09.16 12:13
Odgovori   +    13
Kdo verjame, da tuja firma na Dunaju čaka z denarjem.
Firma je že na Dunaju, ampak denar, ki čaka, da ga plasirajo
v ta projekt je kar verjetno od slovenskih davkoplačevalcev.
Zakaj bi se sicer nekdanji šef udbe tako zajedal v slovenska
javna in državna podjetja.
Ideje so pa itak že od nekdaj pobirali o drugače mislečih in jih
potem prodajali za svoje.
anon-201835 sporočil: 204
[#2617461] 20.09.16 12:30
Odgovori   +    9
brez skrbi! Res da bo investitor "tujec" ampak dinarčki bodo pa naši saj se vračajo iz daljših počitnic na enem otočku. Kako so pa prišli tja? pridne roke sivih eminenc
anon-309034 sporočil: 730
[#2617469] 20.09.16 13:25
Odgovori   +    4
Uf, tile pa hudo mutijo. Se pa sprašujem če gre sploh za kakšne posle, ali pa se je nekomu skisalo in uživa neko milostno razumevajočo podporo pri projektu, ki ga nikoli ne bo.
DarkoLampreht1 sporočil: 16
[#2617481] 20.09.16 14:00
Odgovori   +    4
čas vnosa: 20.09.16 09:59
to nenavadno navdušenje nad Zemljaričem že od nekdaj poteka v valovih. kot, da bi se nekdo ustrašil, da ga bo prehitel in evo ga. naslednji val...
anon-117115 sporočil: 829
[#2617564] 20.09.16 22:50
Odgovori   +    1
Ker se mi ne ljubi pisat na dolgo, naj recem le to, da je tudi druga (moja!) "politicna opcija" bila na oblasti, pa proti nezakonitostim ni nicesar ukrenila. Nakljucje? "I don't think so!" Jaz bi prej rekel, da so vsi enaki in da "vrana vrani ne izkljuje oci".
PS Imam pa pripombo na pripombo o Zemljaricevi pripravljenosti se delati pri 88 letih: A se ne bi raje zaganjali v tiste, ki pri 35-ih nocejo delati? Pa Zemljaric ni moj cup of tea; se zdalec ne...
anon-190292 sporočil: 2.667
[#2617641] 21.09.16 12:40
Odgovori   +    1
Skozi članek je lepo razvidno t.i. poslovno okolje,kar dokazuje izjava citiram: Gorenje Projekt ni dal sredstev v projekt, da je bil »Gorenje projekt le okvir, okoli katerega se je razvijala ideja«.
Je Gorenje projekt postal okvir na podlagi vedenja in pooblastila ali pa je bil kot okvir izbran samo kot izvesek , ki prikriva posamezne interese ?
anon-202494 sporočil: 2.309
[#2617826] 22.09.16 07:08 · odgovor na: najobj (#2617418)
Odgovori   +    2
[najobj]
... Nobena ne obstaja več, zemljišča so – ali pa bodo uradno v kratkem – na avstrijski slabi banki Heta in na domači DUTB. ...

... čuj, Petra ... evo, sicer ne vem, kakšen psiho - če ni glih Kitajec v Južnem kitajskem morju - sploh lahko pomisli, da bi si "zgradil" otok sredi morja, definitivno pa zemljišče za toti "otok" ne obstaja in če toti psiho res hoče potrošit - naj je prihvatiziran ali ne, danes je njegov - denar, naj ga potroši, v čem je problem ? ... khmm, ali pa je problem, ker je psiho Slovenec, na Financah pa ste še psihotom fauš ...
Vsem je znano, da je UDBA imela povsod po svetu naložen denar na bankah, na skrivnih računih, do katerih so imeli dostop samo vodilni ljudje UDBE. In kaj Zemljarič ni bil vodilni v UDBI? Ta denar je zdaj treba oprati in kdo je bolj primeren zato, kot starček Zemljarič? Nihče ne bo posumil, da tak starček dela kej nezakonitega.

Nekje med letoma 1975 1n 1980 sem bil na enam sestanku na Dunaju zaradi enega velikega projekta ((kot eden od 20 članskega projektnega tima). Kar naenkrat se pojavi na sestanku tudi en Slovenec, ki s projektom ni imel nič. Potem nas je povabil na večerjo in nas peljal v restavracijo s črnim mercedesom in bil je poln denarja, kar sploh niskrival. Jaz sem bil takrat zelo zelen in naiven, ter si mislil, ta pa je res sposoben poslovnež.

Pozneje sem izvedel, da je bil ta človek težek UDBOVEC, danes pa ima krasno vilo v Portorožu in uživa v "težko" zasluženi penziji. Če res uživa pa ne vem, je zelo nervozen in stalno pogleduje okoli sebe, da ga ne bi kdo p... Zadnijč sem ga videl v eni kavarni v Portorožu pred tremi leti, a me ni poznal, zanj bil sem premajhna riba...
najobj sporočil: 31.870
[#2617851] 22.09.16 09:43 · odgovor na: anon-202494 (#2617826)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: najobj 22.09.2016 09:45
[Breiva]
> [najobj]
> ... Nobena ne obstaja več, zemljišča so – ali pa bodo uradno v kratkem – na avstrijski slabi banki Heta in na domači DUTB. ...
>
> ... čuj, Petra ... evo, sicer ne vem, kakšen psiho - če ni glih Kitajec v Južnem kitajskem morju - sploh lahko pomisli, da bi si "zgradil" otok sredi morja, definitivno pa zemljišče za toti "otok" ne obstaja in če toti psiho res hoče potrošit - naj je prihvatiziran ali ne, danes je njegov - denar, naj ga potroši, v čem je problem ? ... khmm, ali pa je problem, ker je psiho Slovenec, na Financah pa ste še psihotom fauš ...
Vsem je znano, da je UDBA imela povsod po svetu naložen denar na bankah, na skrivnih računih, do katerih so imeli dostop samo vodilni ljudje UDBE. In kaj Zemljarič ni bil vodilni v UDBI? Ta denar je zdaj treba oprati in kdo je bolj primeren zato, kot starček Zemljarič? Nihče ne bo posumil, da tak starček dela kej nezakonitega.

Nekje med letoma 1975 1n 1980 sem bil na enam sestanku na Dunaju zaradi enega velikega projekta ((kot eden od 20 članskega projektnega tima). Kar naenkrat se pojavi na sestanku tudi en Slovenec, ki s projektom ni imel nič. Potem nas je povabil na večerjo in nas peljal v restavracijo s črnim mercedesom in bil je poln denarja, kar sploh niskrival. Jaz sem bil takrat zelo zelen in naiven, ter si mislil, ta pa je res sposoben poslovnež.

Pozneje sem izvedel, da je bil ta človek težek UDBOVEC, danes pa ima krasno vilo v Portorožu in uživa v "težko" zasluženi penziji. Če res uživa pa ne vem, je zelo nervozen in stalno pogleduje okoli sebe, da ga ne bi kdo p... Zadnijč sem ga videl v eni kavarni v Portorožu pred tremi leti, a me ni poznal, zanj bil sem premajhna riba...
... čuj, sam si vse povedal ... evo, in kot pravijo naši južni bratje, ko voli, nek izvoli ...
kozkoz sporočil: 65
[#2618695] 28.09.16 13:19 · odgovor na: fabiani (#2617394)
Odgovori   +    0
Je brat odvetnika Dušana Korošca in sin Marije Korošec.

Strani: 1