Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

tasilo sporočil: 9.830
[baudolino]
…ovi štupidi iz Dežele, karniolus-balkanus-de puta madre,…sada su per sempre rovinali zadnji šimbolo odi indipendenza socio-oekonomikus,..prodali su VINAKOPER,..a ca ce sada povera đente dišperata asettata e senca lavor,..per prima ga inkominča, sti sloveni-kranjoloi-karjole, kon la industria petrolifera (opera de Culus Magna) poi a vender le banke, le asikuracijoni (koji kurac),..poj rovinava le fabrike ke faseva de manjar,..la delmaris, la droga,…poj ze venju la volta , de rovinat La MIP, kozi ze resta anka bez prošutići i bez mortaselasse. Adeso se rimasti kon un punjo de moske in man,..a su jim onde u Kopri reštavale palmasse, one koje ni portava vija il grande fredo del 2012, od onega kampjone de opanke montenegrine,…
Mi dispjaži, ma qui anke a mi me vjen de pjanđer,..poveri ovi severni Histri,..ne moren nakne jednoj samici popit ni kap krvi, kamoli adoperta manigu za ščafase,..kozi moćno sen inpjetožito (profundis clementia unanum est, nosferatus non valent exsequi, opus eius) ,…non ze njente da far, a sti Zloveni , sporanominati anke druže, ze resta štamšpato in fronte il seguente pensjero: » IL FUTURO E' PIU' BELLO CON LA FALCE E IL MARTELLO!«
Ma a mi me vjen un'altri način de adoperavat la falće po domaće kosirić,…i kao bi reka onaj narveći istranski poeta Franci Blašković: “…ma jebo jim pas mater, … Kokošari, šljam, bagra, škadija, pre-prodavači nekretnina i najbolje istarske zemlje.
Tale tvoj dragoceni zapis sem s citiranjem v odgovoru zavaroval ... če te kdaj nemara piči pobrisati svoje komentarje ... kokor je onu klapu staru od pizdeka jn dwba jn rubeca jn vinopivca jn še anpar toko se rjče fejst pobov.