Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Špeckahlanje

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2616417] 14.09.16 13:06 · odgovor na: anon-207617 (#2616400)
Odgovori   +    0
[NemirniTujec]
Kaj pa vaše Pobalinstvo poreče na svež news da Bayer, tako lep, nemški, pravičen v svojem ordnung und disziplin, skoraj demokratično socialen... kupuje ameriško firmo Monsanto, to pregreho neoliberalizma in nekontroliranega eksperimentirjanja z dobrimi ljudmi, tega zločinskega uničevalca ubogih indijskih in še katerih malih kmetovalcev?

Jaz skoraj ne morem verjeti, da Monsanta ne bo več. O čem bo delal dokumentarce Michael Moore? O čem bo predaval ubogi Žižek? Avbe avbe, kakšni multiplikativni učinki nam grozijo! Pričakujem čimprejšnje odzive in kako protestno noto s slovenskega kulturnega ministrstva...
Ej, zdaj vem, kako samozadovoljno se počuti Črt, ko lima linke na svoja še ne tako stara pisanja. Evo, čez dobre tri ure vse prav pride (čisto z mojega zelnika je samo pripis na koncu): :-)
forum.finance.si/?m=...335&single

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2616417

Strani: 1

crt sporočil: 27.191
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2616418] 14.09.16 13:08 · odgovor na: pobalin (#2616417)
Odgovori   +    0
[pobalin]
Ej, zdaj vem, kako samozadovoljno se počuti Črt, ko lima linke na svoja še ne tako stara pisanja.
pravilen pridevnik je "navelican tega, da se svet pocasneje spreminja, kot lahko on pise" :)
najobj sporočil: 31.920
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2616424] 14.09.16 13:23 · odgovor na: pobalin (#2616417)
Odgovori   +    0
[pobalin]
> [NemirniTujec]
> Kaj pa vaše Pobalinstvo poreče na svež news da Bayer, tako lep, nemški, pravičen v svojem ordnung und disziplin, skoraj demokratično socialen... kupuje ameriško firmo Monsanto, to pregreho neoliberalizma in nekontroliranega eksperimentirjanja z dobrimi ljudmi, tega zločinskega uničevalca ubogih indijskih in še katerih malih kmetovalcev?
>
> Jaz skoraj ne morem verjeti, da Monsanta ne bo več. O čem bo delal dokumentarce Michael Moore? O čem bo predaval ubogi Žižek? Avbe avbe, kakšni multiplikativni učinki nam grozijo! Pričakujem čimprejšnje odzive in kako protestno noto s slovenskega kulturnega ministrstva...
Ej, zdaj vem, kako samozadovoljno se počuti Črt, ko lima linke na svoja še ne tako stara pisanja. Evo, čez dobre tri ure vse prav pride (čisto z mojega zelnika je samo pripis na koncu): :-)
forum.finance.si/?m=...335&single
... čuj, ti se kar zajebavaj, ko pa bo SOVA izšnofala, kdo je toti www.finance.si/88490...cez-vikend bralec, ki je Finance opozoril na razpis oziroma poziv k oddaji ponudbe, ki ga je aprila 2010 objavilo ministrstvo za šolstvo in šport podpisan pa je Darko Krašovec, te bo minilo do smeha ...

P.S.: imaš srečo, da SOVA podnevi bolj slabo vidi, pri nas pa niti ponoči nič, ker ima s svojimi anonimkami preveč dela ...

Strani: 1