Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

novica sporočil: 5.397
[Gustl]
Uber je obicajno pac boljsi service. Tudi ce je cena ista, je storitev boljsa.

Natancno ves, kje je avto, kdaj pride, kdo ga vozi, ne rabis skrbet za placilo (imas gotovino, kartico...).

Kar se mene tice, je to bistvena prednost v kraju, kot je recimo Ljubljana, kjer so taxiji ze sedaj precej ugodni.
kdo vozi taksi, je po moje bolje ne vedet...če bi vedel kaj o nekaterih taksistih, najbrž nikoli ne bi sedel k njim v avto :)
novica

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2615354

Strani: 1

Gustl sporočil: 13.629
[novica]
> [Gustl]
> Uber je obicajno pac boljsi service. Tudi ce je cena ista, je storitev boljsa.
>
> Natancno ves, kje je avto, kdaj pride, kdo ga vozi, ne rabis skrbet za placilo (imas gotovino, kartico...).
>
> Kar se mene tice, je to bistvena prednost v kraju, kot je recimo Ljubljana, kjer so taxiji ze sedaj precej ugodni.

kdo vozi taksi, je po moje bolje ne vedet...če bi vedel kaj o nekaterih taksistih, najbrž nikoli ne bi sedel k njim v avto :)
novica
Po voznji voznika ocenis, zelo jim je v interesu nuditi dobro storitev.

Gre tudi kontra, voznik oceni stranko, don’t be an asshole :)



www.pocket-lint.com/...ng-on-uber
alina sporočil: 150
Mene pa zanima, zakaj bi se komu zdelo nujno vedet, kje trenutno taksi je, ker mi je osebno to popolnoma vseeno. Zanima me samo, kdaj bo prispel k meni. Kadar pokličem taksi, to vprašam dispečerko, in vedno dobim resnicoljuben odgovor. Tistih par minut je ravno dovolj, da npr. preverim, ali imam vse s sabo, po potrebi še kam skočim, opravim kak klic. Da bi med tem časom buljila v zaslon in spremljala potek vožnje taksista na poti k meni? Saj nisem tahograf ;)

Strani: 1