Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Pozor, fiksna obrestna mera ni nujno fiksna

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-398834 sporočil: 33
[Glavni forum] Tema: Pozor, fiksna obrestna mera ni nujno fiksna
[#2610634] 02.08.16 14:16 · odgovor na: bigl (#2610632)
Odgovori   +    0
Saj z rezultati ni več nič narobe - banke delajo dobiček. In ni problem v prijemih o katerih sem pisal, temveč v mešanju politike v banke in podeljevanju kreditov podjetjem. Retail bančništvo (bančništvo na drobno - fizične osebe) pa je bilo dobičkonosno ves čas. Pa da ne bo pomote - način delovanja popolnoma vseh bank je enak.

Kdo pa je TadejK...?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2610634

Strani: 1

bigl sporočil: 18.363
[SB2412]
Saj z rezultati ni več nič narobe - banke delajo dobiček. In ni problem v prijemih o katerih sem pisal, temveč v mešanju politike v banke in podeljevanju kreditov podjetjem. Retail bančništvo (bančništvo na drobno - fizične osebe) pa je bilo dobičkonosno ves čas. Pa da ne bo pomote - način delovanja popolnoma vseh bank je enak.

Kdo pa je TadejK...?
Omenjaš mešanje politike v banke, misliš državne banke, v drugih politiki nimajo te možnosti. Seveda že zaradi tega način delovanja ne more bit v vseh bankah enak. Vsebinsko že ne, postopki pa so itak predpisani in zrutinirani.
Kdo je TadejK, pa po moje itak veš in sprenevedanje je zgleda tudi del logike visokih bančnih krogov?:-), razmišljam. Lep dan.

Strani: 1