Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-204390 sporočil: 13.528
[Glavni forum] Tema: Odstop Mramorja. Latinska ali germanska Slovenija?
[#2607613] 14.07.16 10:26 · odgovor na: (#2607506)
Odgovori   +    0
[republican]
> [vickibedi]
> > [republican]
> > > Latinska ali germanska Slovenija?
> >
> > Ne eno, ne drugo... Balkanska.
>
> Kot kaže tudi latinska ni dosti boljša (ima pač samo boljšo javno podobo).
> time.com/4403947/ita...sent-work/

Moraš vedet, da ni ena sama Italija... Južno italijanska mentaliteta in delovne navade mogoče res niso dosti boljše od balkanskih, severno italijanske pa definitivno.
To drži, so pa Italjani drugače znani po svojem "dolce vita" konceptu življenja, kjer se poleg dela vedno najde čas tudi za družino, hrano in predvsem druženje. Seveda to niti nima zveze z bančno luknjo, ki jo trenutno imajo. Meni je smešno predvsem to, da je naša bančna luknja v primerjavi z italijansko videti kot zobna luknjica v primerjavi s kraško jamo.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2607613

Strani: 1

najobj sporočil: 31.909
Zadnja sprememba: najobj 14.07.2016 15:51
[vickibedi]
> [republican]
> > [vickibedi]
> > > [republican]
> > > > Latinska ali germanska Slovenija?
> > >
> > > Ne eno, ne drugo... Balkanska.
> >
> > Kot kaže tudi latinska ni dosti boljša (ima pač samo boljšo javno podobo).
> > time.com/4403947/ita...sent-work/
>
> Moraš vedet, da ni ena sama Italija... Južno italijanska mentaliteta in delovne navade mogoče res niso dosti boljše od balkanskih, severno italijanske pa definitivno.
To drži, so pa Italjani drugače znani po svojem "dolce vita" konceptu življenja, kjer se poleg dela vedno najde čas tudi za družino, hrano in predvsem druženje. Seveda to niti nima zveze z bančno luknjo, ki jo trenutno imajo. Meni je smešno predvsem to, da je naša bančna luknja v primerjavi z italijansko videti kot zobna luknjica v primerjavi s kraško jamo.
... ja, in potem so tukaj na Financah vsi srečni, ker smo revni Slovenci obubožani Cimos prodali bogatim www.pfh.eu/en/profil...ionariato/ Italijanom ... pizda, očitno je kot včasih www.finance.si/213481 tudi danes bolj bogat tisti, ki je bolj zapufan ...

P.S.: če bi si jaz danes sposodil 100 milijonov evrov, bi bil na Financah drugo leto garantirano na lestvici najbogatejših Slovencev ... ja, ampak mi noče noben nič posodit, jebiga ...

Strani: 1