Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-321633 sporočil: 386
Zadnja sprememba: anon-321633 13.07.2016 19:40
[PyotrNovak]
Balkanska greznica, dno. Ne da se mi več naštevati, kaj vse so podjetnikom naložili v zadnjih 20 letih. Beseda brutalno komaj opiše naše pogoje.
Vem pa 1000% sigurno: račun bo na koncu bistveno večji kot v Grčiji. 2030 - Dežela lačnih in zmrzujočih starčkov.
Zadnjič mi je zdravnica operirala oko z mikroskopom (opilek od brusa)in SVETILA Z BATERIJO, ker je bil pokvarjen. Prispevke pa imam trenutno 1400€ na mesec! PA NE ME JEBAT!
Bojim se za vsakega možnega inšpektorja, ki bi mi mogoče prišel težit v delavnico. Jaz bom na prvi strani, on pa 2m pod zemljo.
DOVOLJ IMAM JEBANJA V GLAVO! PELA BO MACOLA!
Ne me razumet narobe, ampak imam nekaj pripomb. Stanje ni nikjer dosti boljše, povsod na zahodu nam primanjkuje kapitalizma, povsod plenijo podjetnike v visokih dvomestnih odstotkih. Imajo pa ponekod pri tej višini prispevkov precej boljše storitve. Za 600€/m zdravstvenega zavarovanja v ZDA si že praktično med elito. Bolje ne bo, demokracija vedno pelje v socializem, socializem pa vemo kam pelje.

Najbolj si lahko pomagaš sam tako, da sebi in ostaim sodelavcem, če jih imaš, znižaš plače pa naj ti drugi doplačujejo penzijo in zdravstvo.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2607527

Strani: 1

PyotrNovak sporočil: 5.775
Odličen odgovor. Glede na splošno mnenje v butalistanu, ima normalno zdravstvo v US samo miljarder. Vem, za 700$/mesec sem tam že car, kar se tiče zdravstva.

Pomisli, kako so nam z levo roko ukradli pokojnino. NE SMEŠ delati, če si upokojen obrtnik in želiš prejemati pokojnino. (O kraji obrtniškega pokojninskega sklada pa sedaj ne bi)
PA JEBEM VAM MATER CIGANSKO: ZAKAJ SEM PA MORAL PLAČEVATI 40LET ????
Vrnite mi vplačano z obrestmi, pa ne zahtevam NIKOLI NIČ VEČ od vas. (saj vem da je že vse zdavnaj požrto)
In med rajo gre to brez problema skoz. Tole pred vsakim normalnim sodiščem pade brez problema. Poudarek Normalnim v Normalni državi. (ki jih je vsak dan manj)
Obstaja angleški pregovor: Da se slabe stvari zgodijo, traja dlje kot pričakujemo, ko pa se, pa poteka vse hitreje kot pričakujemo.

Strani: 1