Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-321633 sporočil: 386
Zadnja sprememba: anon-321633 13.07.2016 19:40
[PyotrNovak]
Balkanska greznica, dno. Ne da se mi več naštevati, kaj vse so podjetnikom naložili v zadnjih 20 letih. Beseda brutalno komaj opiše naše pogoje.
Vem pa 1000% sigurno: račun bo na koncu bistveno večji kot v Grčiji. 2030 - Dežela lačnih in zmrzujočih starčkov.
Zadnjič mi je zdravnica operirala oko z mikroskopom (opilek od brusa)in SVETILA Z BATERIJO, ker je bil pokvarjen. Prispevke pa imam trenutno 1400€ na mesec! PA NE ME JEBAT!
Bojim se za vsakega možnega inšpektorja, ki bi mi mogoče prišel težit v delavnico. Jaz bom na prvi strani, on pa 2m pod zemljo.
DOVOLJ IMAM JEBANJA V GLAVO! PELA BO MACOLA!
Ne me razumet narobe, ampak imam nekaj pripomb. Stanje ni nikjer dosti boljše, povsod na zahodu nam primanjkuje kapitalizma, povsod plenijo podjetnike v visokih dvomestnih odstotkih. Imajo pa ponekod pri tej višini prispevkov precej boljše storitve. Za 600€/m zdravstvenega zavarovanja v ZDA si že praktično med elito. Bolje ne bo, demokracija vedno pelje v socializem, socializem pa vemo kam pelje.

Najbolj si lahko pomagaš sam tako, da sebi in ostaim sodelavcem, če jih imaš, znižaš plače pa naj ti drugi doplačujejo penzijo in zdravstvo.