Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Kia tekmecem: ''Ne ogrožam vas, le kažem kaj znam''

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-293132 sporočil: 134
Nič ni "rekla kazala". Gre za to, kar pravijo statistike. Kia in Mazda sta bili po kakovosti prvi na nemškem trgu v letu 2015 (vir Auto Bild). Kia je bila prva po začetni kakovosti pri zadnji raziskavi J.D.Power na ameriškem trgu - zadeva je bila objavljena pred nekaj dnevi. To sta dejstvi. Vse ostalo je pa res "rekla-kazala".

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2605623

Strani: 1

anon-116402 sporočil: 4.340
[Niki11]
Nič ni "rekla kazala". Gre za to, kar pravijo statistike. Kia in Mazda sta bili po kakovosti prvi na nemškem trgu v letu 2015 (vir Auto Bild). Kia je bila prva po začetni kakovosti pri zadnji raziskavi J.D.Power na ameriškem trgu - zadeva je bila objavljena pred nekaj dnevi. To sta dejstvi. Vse ostalo je pa res "rekla-kazala".
Kot prvo, mene prav nič ne briga kaj pravi neka statistika, če pa imam jaz s svojim avtom same težave, odpravljanje teh težav s strani uvoznika oz. pooblaščenega serviserja si pa zasluži oceno nezadostno. Kot drugo, statistike je zelo enostavno manipulirati. Saj danes že vsi vemo, ad je bila Toyota svoj čas prva statistiki odpovedi na cesti le dokler niso še ostale znamke organizirale svoje vlečne službe in s tem preprečile, da bi okvare njihovih avtov šle v ADAC statistiko. Kot tretje, če bi bila Kia res tako zelo dober avto, bi bile rabljene Kie iskane. Dejansko se je pa komaj znebiš (ni "rekla-kazala", ampak izkušnja moje mame).

Strani: 1