Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

prerok sporočil: 3.248
[zelenalisica]
Veliko bolj briljantno bi bilo, če bi volili SDS in tako zadeli še enega Časarja, a ne. Ker, roko na srce, koga drugega naj pa bi? Je sploh bila kakšna spodobna alternativa? Ne, ni je bilo.
A v bistvu je vseeno, koga. Mentaliteta je zaenkrat pri vseh bila enaka: samo, da je "naš" in da marljivo pleni.
Glede na to, da tako rdeči kot črni in pikčasti združeno ugotavljajo, da je Miro I. Pravični, daleč najslabši premier v zgodovini RS - ja, slabši celo od Alenke-vi-nid-mor-tajm, potem je logično, da je bila večina ponudbe na volilnem listku boljša. Res je, da to vemo za nazaj, nastopi pa enako vprašanje kot v mojem prejšnjem postu - ali smo se sposobni na lastnih napakah učiti? Ali bomo naslednjihč pravočasno prepoznali debilnost novega obraza, ki nam ga bodo servirali in ga z gnusom zavrnili, ter se opredelili za boljšo alternativo? Morda pa celo sami stopili na listo in pokazali, da gre bolje?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2605411

Strani: 1

anon-264394 sporočil: 76
Nažalost sem prepričana, da je odgovor na vsa vprašanja negativen, razlog pa je dokaj preprost: večina folka glasuje za tiste, v katerih se prepozna. Mirče se je obešal na moralo in poštenost, ker je prekleto dobro vedel, da sta vsaj navzven zaželjeni vrlini, nista pa doma v tej deželi (govorim vselej o večini, hvalabogu so tudi izjeme), kar je s svojo odsotnostjo vladanja tudi sam dokazal.
Če mene vprašaš, nam ni pomoči, oz. dobimo, kar si večina zasluži.
anon-79735 sporočil: 16.531
[prerok]
> [zelenalisica]
To, kdo je dober direktor podjetja država, bosta za naprej in za nazaj vedela samo po gibanju vajine mesečne DD dividende.
Direktor mora biti dober najprej po dobičku, ne po srcu in jeziku!

Strani: 1