Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Kia tekmecem: ''Ne ogrožam vas, le kažem kaj znam''

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-293132 sporočil: 134
Zadnja sprememba: anon-293132 01.07.2016 15:59
Zakaj pa potem ne kupiš Volkswagna? Saj živimo v demokraciji...Ali pa se bojiš, da ti bo šel, tako kot je šel marsikomu, motor v franže že po 50K km, ali pa shodil DSG menjalnik. Vsi se kvarijo, a eni vseeno precej več - glede na to, da si že Nemci upajo napisati v svojih tradicionalno domačim avtomobilom naklonjenih revijah, da je Kia v smislu kakosti na vrhu, me težko prepričajo neki kranjski populizmi.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2605081

Strani: 1

anon-154083 sporočil: 6.570
[Niki11]
Zakaj pa potem ne kupiš Volkswagna? Saj živimo v demokraciji...Ali pa se bojiš, da ti bo šel, tako kot je šel marsikomu, motor v franže že po 50K km, ali pa shodil DSG menjalnik. Vsi se kvarijo, a eni vseeno precej več - glede na to, da si že Nemci upajo napisati v svojih tradicionalno domačim avtomobilom naklonjenih revijah, da je Kia v smislu kakosti na vrhu, me težko prepričajo neki kranjski populizmi.
Niki, kje si bil?
anon-116402 sporočil: 4.340
[Niki11]
Zakaj pa potem ne kupiš Volkswagna? Saj živimo v demokraciji...
Zato, ker lahko za svojo 6 let staro Kio iztržim kakšnih 20-30 procentov nabavne cene - če seveda kupec ne bo vedel, da je ta avto v programu "7 let zajebancije". Če pa ti mojo Kio odkupiš za "pošteno ceno", bom gotovo kupil drug avto, ki ne bo Kia.
Ali pa se bojiš, da ti bo šel, tako kot je šel marsikomu, motor v franže že po 50K km, ali pa shodil DSG menjalnik.
Kdor ima take izkušnje z VW, pač pizdi čez VW. Jaz imam same težave s Kio, zato v prihodnje pač Kie ne bom niti povohal več.
Vsi se kvarijo, a eni vseeno precej več - glede na to, da si že Nemci upajo napisati v svojih tradicionalno domačim avtomobilom naklonjenih revijah, da je Kia v smislu kakosti na vrhu, me težko prepričajo neki kranjski populizmi.
To kar ti pišeš, je "rekla-kazala". Moje trdtve pa temeljijo na osebni izkušnji z znamko, ki jo ti tako zelo hvališ.

Strani: 1