Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-238207 sporočil: 82
In kaj cakas? Zakaj ne das odpovedi? Mogoce zato, ker delo, ki ga opravljas v resnici ni vredno vec in se tega zavedas?

V 15 letih mojega dela trikrat nisem bil zadovoljen s placilom. Vsakic sem dal odpoved in si poiskal boljse placano delo. Pa sem ze s prvo placo presegal dvakratnik tvoje. V gospodarstvu so na voljo sluzbe po 600 in tudi po 6000 neto. Vprasanje je, ce si pripravljen nositi odgovornost, ki pride z 6000 neto.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2604866

Strani: 1

vrac sporočil: 11.068
[PepeMasina]
In kaj cakas? Zakaj ne das odpovedi? Mogoce zato, ker delo, ki ga opravljas v resnici ni vredno vec in se tega zavedas?

V 15 letih mojega dela trikrat nisem bil zadovoljen s placilom. Vsakic sem dal odpoved in si poiskal boljse placano delo. Pa sem ze s prvo placo presegal dvakratnik tvoje. V gospodarstvu so na voljo sluzbe po 600 in tudi po 6000 neto. Vprasanje je, ce si pripravljen nositi odgovornost, ki pride z 6000 neto.
Glede na to, da ne uporabljaš šumnikov, očitno živiš in si zaposlen v tujini. Zato je primerjava tvoje plače in plače tega s 668 neto neprimerna. Res je ta znesek katastrofalno nizek, si pa recimo v Švici z 2000 Sfr mesečno vseeno revež. Je pa težko napraviti preskok v plači iz 680 na 6000 Eur-ov, tudi če si pripravljen nositi odgovornost. Nekdo ti takšno delovno mesto mora dati. Se pa strinjam, mene recimo bi prisilili za tako nizko plačilo kot omenjenega forumaša samo s pištolo na sencih.

Strani: 1