Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pklada sporočil: 585
[crt]
> [pklada]

torej pravis, da kar je MF povedal o UK in hkrati srbski mitingasi sloveniji, je tocno?
Kar se govori s strani Evro zagovornikov (MF in ostali..) o BREXIT-u in kar so govorili srbski mitingaši o slovenskem exitu je ista ideologija. Drugi ljudje, iste nadnacionalne ideje, nadnarod, bratstvo, enakopravnost..... Štrašijo ljudi, kako bodo lačni, če bodo šli na svoje. Najbolje je ostati v "zlati kletki".

Naš bivši evropski sodnik Boštjan M. Zupančič je o brexitu napisl prispevek. Verjamem, da se ti Youtuba ni dalo gledati :), to je pa vredno prebrati, tudi če se z njim ne strinjaš. Gospod je razgledan.
www.portalplus.si/15.../brrrexit/

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2604856

Strani: 1

crt sporočil: 27.122
[pklada]
> [crt]
> > [pklada]
>
> torej pravis, da kar je MF povedal o UK in hkrati srbski mitingasi sloveniji, je tocno?

Kar se govori s strani Evro zagovornikov (MF in ostali..) o BREXIT-u in kar so govorili srbski mitingaši o slovenskem exitu je ista ideologija. Drugi ljudje, iste nadnacionalne ideje, nadnarod, bratstvo, enakopravnost..... Štrašijo ljudi, kako bodo lačni, če bodo šli na svoje.
okej. ampak jaz sem te pozval, da povej, kaj ni tocno in ti si odgovoril "ne da ni tocno". iz cesar sem sklepal, da povedano kljub temu, da temu reces strasenje, vidis kot tocno.

kar naju pripelje do mojega pointa...

ja, res je, lahko je to tudi strasenje, ostanite raje zaprti v skatli, ne probat na svoje, bodite ujeti v karkolize, je bolj ziher.

vendar lahko ima to isto nagovarjanje poleg tega, da nekdo kuri za svoj lastni interes ali magari iz ciste fovsije, tudi kose resnice.

nekako v tem smislu (na hitro improvizirano, bear with me :)

sva v igluju, ti se hoces it prebit do neke vasi, ki obstaja menda tu nekje.

jaz nisem za to, ker ce bova dva, bova sicer se zmer v igluju, ampak nama bo bolj toplo.

in recem: dej stari, ne hodit, lej, lahko ti ne rata, bos zmrznil po poti in kaj bova potem oba imela od tega, ne nori.

ali to govorim iz svojega interesa? da.

vendar ali lahko imam prav? da.

Naš bivši evropski sodnik Boštjan M. Zupančič je o brexitu napisl prispevek. Verjamem, da se ti Youtuba ni dalo gledati :), to je pa vredno prebrati, tudi če se z njim ne strinjaš. Gospod je razgledan.
www.portalplus.si/15.../brrrexit/
sem ze prebral, pridruzujem se komentarju, ki ga je o tem dodal belif.

saltam na rastlinsko-zivalske zadeve. vsem zelim lep dan in vikend.

Strani: 1