Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

crt sporočil: 27.181
[pklada]
> [crt]
> > [pklada]
> > > [MF-374088]
> > > Britanci bodo šli sedaj skozi dolgo obdobje negotovosti, preden se bodo postavili na svoje lastne noge. Čas je že bil, da se soočijo z realnostjo, saj so mislili, da z vsemi izjemami, ki so jih imeli v EU, še vedno niso dobili tistega, kar so v EU vlagali. Samostojni ne bodo več tako močni, kot so bili v združeni EU, ampak, to bodo šele spoznali - najdražje izkušnje so tiste, ki jih izkusiš na svoji lastni koži.
> >
> > A se ti poslušašaš kaj govoriš?
> >
> > Kot bi poslušal beograjske jugo mitingaše leta 90-91, ko je Slovenija žačela svoj exit iz Jugoslavije.
>
> kdor meni, da je slovenija danes zgodba o uspehu, lahko na glas in direkt rece, da so takratne pripombe bile povsem brezvezne.
>
> in ce ne, potem pac...


Pripombe Miloševića?
zal mi je, ampak res ne bom zdajle ekstra zate poslusal uro in pol videa po tvoji izbiri. prvic zato, ker mi ni vredno, drugic zato, ker sem bil v tistem casu dovolj ziv, da se ga sam spomnim.

kaj od tega, kar je napisal tvoj prejsnji sogovornik, po tvoje ni tocno in zakaj? in kaj od tega, kar je napisal, ni tocno za primer slovenije?

ce menis, da mi zaradi mojega neposlusanja videa nisi dolzan odgovoriti, je to povsem ok, dolzan mi tkoaltko nisi :)