Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Špeckahlanje

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2604019] 27.06.16 13:17 · odgovor na: pobalin (#2604010)
Odgovori   +    1
Evo, recenzija tretje od treh današnjih PROperl, ki bo v tem tempu kmalu postala moja najljubša:
pro.finance.si/BAUHA...ko-napravo
Klimatsko napravo kupite pred vročinskim valom. To naj bo kar prvi nasvet. Če boste ravnali drugače, je velika verjetnost, da ne boste imeli dovolj časa za razmislek, kakšno sploh potrebujete, poleg tega boste na monterja čakali verjetno tako dolgo, da bo vročinski val že zdavnaj mimo.
Okej, res je zadnja dva dni spet malo bolj sveže in mokro, ampak koledarsko smo že v vročem obdobju, je že poletje. Zakaj mi ta reklama zdaj pripoveduje, da sem bedak, ker bi moral klimo kupiti že vsaj en mesec nazaj?
Letos je za pokušnjo že bilo nekaj vročih dni. Če vam je bilo prevroče, pohitite z nakupom klimatske naprave, da boste bolje pripravljeni na naslednji vročinski val.
No, bom pohitel. Danes ne morem, ampak jutri bom pa takoj po šihtu šel v Bauhaus in kupil to mašino. Kaj pravide, da ne tako hitro?
Pred nakupom klime najprej predvidite, kam jo boste namestili
Da bo klimatska naprava delovala karseda optimalno, je treba pred namestitvijo proučiti zahteve in potrebe prostora in uporabnika, napravo ustrezno dimenzionirati, predvideti prostor za njeno namestitev, način vgradnje ter poiskati pooblaščenega monterja klimatskih naprav.
Ja, fantje, tole mi bo pa vzelo več časa - vsaj en teden. Ker pa grem na začetku julija za dva tedna na dopust, bom lahko zadevo pripeljal do nakupa šele v zadnji tretjini julija. Ampak takrat je z monterji tako, da
so v vročih poletnih tednih »vroča roba«, zato boste nanj čakali teden, dva ali celo tri.
Kar pomeni, da bom imel srečo, če dan montaže pade tam nekje sredi avgusta - ko je praznik!

Veste kaj, liebe Bauhäuser, za dva do tri tedne potencialne vročine v avgustu in septembru pa res ne bom skeširal jurja in več. Poleg tega mi je znanec povedal za trgovca, ki klime prodaja tako, da uredi vse z montažo vred - na enem mestu hitro in učinkovito.

A da vi tudi ponujate tako storitev? Ja škoda, da tega niste napisali v oglasu. Zastraševalni psevdo-svetovalni oglasi mene odbijajo. Mogoče pa pritegnejo mazohiste.

Danke Bauhaus und tschüß.