Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Endimion sporočil: 10.251
[najobj]
> [Endimion]
> Janša ni lih kriv.
>
> Ampak če sem si sposodil zunaj 100 jurjev in potem kupil avto v Sloveniji sem državi plačal 20 jurjev davka. Ki bazira na sposojenem denarju.
>
> In to je dajalo lažno sliko uspeha javnih financ. In Janša je to vedel ali pa ni vedel. Če je vedel pa ni nič naredil je to bol kurc. Če pa ni vedel pol je pa sploh kurc...

... OK, če je Janša vedel, pa ni nič naredil, je to res bol kurc, ampak ker danes ve, pa na to še vedno drka, je zato še večji kurc ...

Pisalo se je leto 2004. Ves svet je začel drkati. Oni z bolj stoječimi so tudi malo fukali.

Mi smo ravno prileteli na ta swinger party pa bi bli tut radi malo fukali, če pa ne fukali pa vsaj mal drkali. A kaj ko nam kurc ni stal.

In smo šli po viagro. Seveda so nam ostali sodelujoči posodli da smo kupli pilule. Kar naenkrat lej slovenskega pokončneža. Otepač ko Rocco Sifredi. Pa smo lepo tudi mi mal drkali mal fukali. Bine Igor Boško so fejst omočili svoja orodja so pa tudi orenk viagro papali. Janez gleda svojo javnofinančno batino pa se čudi kak mu je lepo rasel s 7% letno..

No in leta 2009 je zmanjkalo viagre. Ne sam da ni blo za kupit. Oni swingerji s katerimi smo ga skup orgijali so hteli dnar met za ono kar smo prej tablet nakupili. Naši prej stoječi curaklji so lepo uplahnili, in stojijo lih toliko kot so pred telovadbo z mamilami.

Država pa je vmes ravnala kot skrbna mama, nam pokrila naše skupne pufe za naše viagre, mi pa smo bili vmes na odvajalni terapiji. Seveda se čuti odtegnitveni sindrom. A nekako smo se bolj ali manj viagre odvadili.

In kdo je winner cele zgodbe? Samo prodajalci viagre...

Lah se smeješ ampak to se nam je zgodilo...


Pred kakim letom me je dober frend zvlekel v nek slačibar v Lj. Jaz sem sprašil 140€ ki sem jih stlačil za gate onim plesalkam.. On je imel do pol 6 zjutraj vse kartice v limitu. Mislim da je spičkal 3900€. In reakcija naslednji dan? "Pizda čist sem brez denarja. Ampak žur je bil pa dober"