Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

FIN-454644 sporočil: 10.879
Ocitno je slo za prijateljsko prepricevanje dobro obvescenega cloveka. Prijazneje kot to, o cemer govori Znidarsic Kranjceva.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2601826

Strani: 1

pobalin sporočil: 14.456
[FIN-454644]
Ocitno je slo za prijateljsko prepricevanje dobro obvescenega cloveka. Prijazneje kot to, o cemer govori Znidarsic Kranjceva.
AŽK je sinoči v Odmevih rekla: "Jaz sem prišla v Luko Koper zato, ker sem verjela, da mora gospod Mišič it."
To je zabeleženo na posnetku pri približno pri 05m15s:
4d.rtvslo.si/arhiv/p.../174411558

V arhivu Financ je članek od 13.12.2013 z naslednjo trditvijo:
Predsednica nadzornega sveta ob tem poudarja, da ima Gašpar Gašpar Mišič kljub temu, da je prišel na čelo Luke neposredno iz kabineta predsednice vlade, njeno polno podporo.
www.finance.si/83533...a-podpiram
Podobno je pisal tudi Siol:
Sicer pa je prva nadzornica poudarila, da ima Gašpar Mišič kot predsednik uprave "v tem trenutku vso podporo nadzornega sveta".
siol.net/novice/gosp...lin-246470
Delo je poročalo za nianso drugače:
To je moje mnenje, ki sem ga dala na zapisnik,« je povedala predsednica nadzornega sveta, ki je odgovorila tudi, ali osebno podpira predsednika uprave Gašparja Gašparja Mišiča. Dejala je: »Moje osebno mnenje nima nobene zveze z Luko Koper. Zdaj je Mišič predsednik uprave in v tej funkciji ima vso podporo nadzornega sveta.«
Na vprašanje, ali nanjo pritiskata politika ali Sod, da bi zamenjali Mišiča, je Alenka Žnidaršič Kranjc odgovorila: »Tisti, ki so privolili v to, da so me imenovali v nadzorni svet Luke, so se sprijaznili s tem, da pritiskov name ne bodo izvajali.«
www.delo.si/gospodar...aklin.html
Kaj je to, ko imaš v senci nevidnih interesov na eni strani vedno bolj nekredibilno vlado in njene skrivenčene ude, na drugi pa žensko, ki tako trdno stoji za svojimi kot skrilavec trdnimi in poroznimi besedami? Otroški vrtec? Jasli?

Strani: 1