Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bigl sporočil: 18.363
[vickibedi]
> [rodrigues]
> Kakšen digitalni disruptor neki. SAP je fortune 500 priljubljen, ker je bil med prvimi in ko enkrat naguziš na SAP se ga ne rešiš več, z večino tega SWja je isti drek.
> Potem pa naredijo in-memory bazo in bi morali kar vsi okol pasti. MySQL je imel pred skoraj enim desetletjem in-memory bazo in to brezplačno, torej HANA ni neka neka huda inovacija. Dvomim, da ima kateri startup ali hitrorastoče podjetje SAP.

To velja tudi za druge ponudnike zaprtokodnega SW, ki so predragi in ponudijo premalo. Izjema je MS Office.
SAP je prevelik (in predrag) za male firme, sploh pa za startupe. Naj me prepriča s kontro. Lep dan.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2601800

Strani: 1

anon-204390 sporočil: 13.528
[Glavni forum] Tema: (Intervju) Rumyana Trencheva, SAP: Uberiziramo IT
[#2601801] 16.06.16 13:05 · odgovor na: bigl (#2601800)
Odgovori   +    1
[bigl]
> [vickibedi]
> > [rodrigues]
> > Kakšen digitalni disruptor neki. SAP je fortune 500 priljubljen, ker je bil med prvimi in ko enkrat naguziš na SAP se ga ne rešiš več, z večino tega SWja je isti drek.
> > Potem pa naredijo in-memory bazo in bi morali kar vsi okol pasti. MySQL je imel pred skoraj enim desetletjem in-memory bazo in to brezplačno, torej HANA ni neka neka huda inovacija. Dvomim, da ima kateri startup ali hitrorastoče podjetje SAP.
>
> To velja tudi za druge ponudnike zaprtokodnega SW, ki so predragi in ponudijo premalo. Izjema je MS Office.

SAP je prevelik (in predrag) za male firme, sploh pa za startupe. Naj me prepriča s kontro. Lep dan.
Ne samo SAP, to sem hoitel povedati. Enako velja za vse večje prodajalce licenčnega SW: IBM, Microsoft, Oracle... Za male firme in startupe so najbolj optimalne odprtokodne rešitve. Sploh če tudi same delajo na področju informatike.

Strani: 1