Strani: 1

anon-24983 sporočil: 7.885
[#2599498] 03.06.16 12:20
Odgovori   +    9
Glavni Jožetov greh je, da ni objavil reklame za prodajo delnic v cajtungu Finance. Ti lump ti, te bomo že na križ pribili.

No Finance se samo še s tem preživljajo, da raketirajo, tako pravi Požar, pa zgleda ni daleč od resnice.

Ja nadaljujete zgodbo, samo je to vedno bolj pravljica.

Kako sem kupoval delnice...

Lahko bi tudi napisal, kako sem kupoval drogo na policiji, zlahka. Ja saj je vedno zlahka kupovati, kupiti pa malo težje.

Ajde Jože usmili se jih, pa jih plačaj eno reklamo, pa boš imel mir.
anon-109 sporočil: 294
[#2599510] 03.06.16 12:45 · odgovor na: (#2599505)
Odgovori   +    3
[jezdec666]
Kot komitenta so me do sedaj večkrat pisno obvestili, da me vabijo k sodelovanju v dokapitalizaciji. Telefonsko me sicer niso nikoli nadlegovali, res pa je, da me razen vljudnostno, tole nekako ni pretirano zanimalo.

PS: če bi kdo od nezadovoljnih delničarjev prodal delnice "pod ceno" naj mi na privat poda ponudbo :-)
Jaz sem želel že opisati, kako je tekel postopek pri meni, pa se mi zdi (vsaj osebno), da je okoli vsega tega nastalo toliko nekega "nabijanja" (se oproščam, boljšega izraza ne najdem), da je vse skupaj že izgubilo mero dobrega okusa.

Lp
1357 sporočil: 7.095
[#2599514] 03.06.16 12:54
Odgovori   +    1
In kje je tu problem če DH svoje obstoječe delničarje vabi k dokapitalizacijam? Tudi preko telefona. Konec koncev komunicirajo s svojimi lastniki. problematično bi bilo če bi vsepočez poonujali svoje delnice nelastnikom DH. veliko bolj porblematični so nekateri skladi, ki preko telefona ali drugih komunikacijskih sredstev novačijo nove člane in za novačenje uporabljajo v večini primerov za novačenje prospekte problematiče.
anon-343346 sporočil: 396
[#2599525] 03.06.16 13:10 · odgovor na: 1357 (#2599514)
Odgovori   +    0
[1357]
In kje je tu problem če DH svoje obstoječe delničarje vabi k dokapitalizacijam? Tudi preko telefona. Konec koncev komunicirajo s svojimi lastniki. problematično bi bilo če bi vsepočez poonujali svoje delnice nelastnikom DH. veliko bolj porblematični so nekateri skladi, ki preko telefona ali drugih komunikacijskih sredstev novačijo nove člane in za novačenje uporabljajo v večini primerov za novačenje prospekte problematiče.
Delno ti dam prav, vendar morama razjasniti, da tisti, ki so dejansko denar prispevali nimajo popolnoma nič, saj jim vodstva sisndikatov ta denar poberejo in tukaj je glavni problem, ker imamo vodstva sindikatov, katera poberejo denar ga zapravijo in so delavci ob vse. Sedaj pa prav ta primer dokazuje, da gre vse v to smer. Vsi poznamo natege, k oso ljudje kupili delnice bank in so izviseli. To je pa malo modificirana kraja. Kdor ve zakaj je bila ustanovljena delavska hranilnica točno ve, da gre za kriminal brez primera. Sindikat recimo v GORENJU se ukvarja preko te hranilnice za posojo denarja svojih članov in sočasno delavke se pritožujejo, da imajo male plače. Torej kje je tukaj logika neprofitnosti. ŽAl pa v tej zmedi in megli je pranja denarja kolikor hočeš. Zato sem pozval, da javno objavijo vse lastnike in skupina novinarjev naj gre pogledat koliko je njihov finančni delež. Ne gre se za sindikate ampak, da se naredi čistka sistemske korupcije med temi patroni.
bigl sporočil: 18.363
[#2599526] 03.06.16 13:13
Odgovori   +    1
Lani so imeli 3 dokapitalizacije berem na njihovi www.
Novo mi je tole ". Zelo smo ponosni na zelo uspešno pokojninsko varčevanje, ki ga hranilnica izvaja kot edina ustanova v bančnem sektorju, s fiksnim 4 odstotnim donosom in mesečnim pripisom obresti. Vloge na osebnih računih beležijo 78 odstotno rast, vloge na poslovnih računih pa 82 odstotno rast." Stran 8,9.

Pa tudi to, da so nadzorniki na koncu ugotovili, da rabijo 3. člana uprave. Vendarle se premika v smeri, da z brzino ni šale. Lep dan.
pelle sporočil: 737
[#2599527] 03.06.16 13:15
Odgovori   +    5
Dober članek. Bo naslednji "recycler" nosil naslov: Ali Delavska hranilnica vabi tudi preko twiterja, v članku bo pa opis, kako se je enemu zazdelo, da je na sosedovem telefonu videl twit stegneta, in je to zgodbo opisal na forumu Financ.
Potem pa lahko ponovimo še na Instagramu, pa facebooku, pa baje je poštni golob s takim sporočilom baje letel okol, smo ga na lastne oči vidli ...
Jurij, ta mesec bo pa varibila močna saj bo norma sigurno dosežena.
bigl sporočil: 18.363
[#2599529] 03.06.16 13:17 · odgovor na: anon-343346 (#2599525)
Odgovori   +    0
1357 sporočil: 7.095
[#2599557] 03.06.16 14:24 · odgovor na: (#2599523)
Odgovori   +    2
Kakor je bilo vidno iz članka novinarja Šimca je on sam šel na DH, sam vprašal za delnice DH in sam dal svoje kontaktne podatke osebi ki se v banki ukvarja z vrednostnimi papirji. Problematično bi bilo če bi ga DH kontaktirala prva in mu ponujala svoje delnice osebi banke. In tega se na trgu dogaja ogromno, vsakdo je že doživel da ga je, predvsem, na stacionarni telefon poklical kdo ( brez da bi klicani klicatelju dal svojo telefonsko številko), ki mu je ponujal naložbene možnosti v različne finačne produkte ( sklade, nakup določenih vrednostnih papirjev, razna živlejnska zavarovanja( ki so življenska samo po imenu). In ta praksa je problematična, ker če nekoga pokličeš na telefon in te osebe ne poznaš je zelo velika verjetnost da boš naletel in prodajal finačne produkte nepoučeni osebi o trgu finačnega kapitala kar prodaja točk skladov, vrednostih papirjev ali "življenski" zavarovanj preko telefona v resnici je.
pobalin sporočil: 14.456
[#2599578] 03.06.16 15:31 · odgovor na: (#2599505)
Odgovori   +    1
[jezdec666]
PS: če bi kdo od nezadovoljnih delničarjev prodal delnice "pod ceno" naj mi na privat poda ponudbo :-)
Pohvalno. Your mouth, your money: same place. :-)

Tako nabijajo čez DH in sindikate, da glava boli. Da bi pa iz delavskega doma poklicali Čurkija Štrukeljčka in vprašali, zakaj SVIZ nima niti enega računa odprtega pri "svoji" DH, to pa že ne.
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2599607] 03.06.16 19:20 · odgovor na: pobalin (#2599578)
Odgovori   +    0
[pobalin]
> [jezdec666]
> PS: če bi kdo od nezadovoljnih delničarjev prodal delnice "pod ceno" naj mi na privat poda ponudbo :-)

Pohvalno. Your mouth, your money: same place. :-)

Tako nabijajo čez DH in sindikate, da glava boli. Da bi pa iz delavskega doma poklicali Čurkija Štrukeljčka in vprašali, zakaj SVIZ nima niti enega računa odprtega pri "svoji" DH, to pa že ne.
Itak da je to plačano oglasno sporočilo. Lahko da je DH napihnjen balon, ampak glede na ostale banke, ki so totalno u k***..., da ne govorim o NLB, ki je kljub skoraj 4 miljardni dokapitalizaciji še vedno 2 miljardi v minusu, se mi zdi tole nabijanje pač še ena franklovščina več.
bigl sporočil: 18.363
[#2599610] 03.06.16 19:49 · odgovor na: anon-204390 (#2599607)
Odgovori   +    0
[vickibedi]
> [pobalin]
> > [jezdec666]
> > PS: če bi kdo od nezadovoljnih delničarjev prodal delnice "pod ceno" naj mi na privat poda ponudbo :-)
>
> Pohvalno. Your mouth, your money: same place. :-)
>
> Tako nabijajo čez DH in sindikate, da glava boli. Da bi pa iz delavskega doma poklicali Čurkija Štrukeljčka in vprašali, zakaj SVIZ nima niti enega računa odprtega pri "svoji" DH, to pa že ne.

Itak da je to plačano oglasno sporočilo. Lahko da je DH napihnjen balon, ampak glede na ostale banke, ki so totalno u k***..., da ne govorim o NLB, ki je kljub skoraj 4 miljardni dokapitalizaciji še vedno 2 miljardi v minusu, se mi zdi tole nabijanje pač še ena franklovščina več.
Male stvari so tudi pomembne, sploh ko zrastejo in postanejo večje in se ne razvijajo vsi deli enako hitro. V tem smislu se mi to ne zdi nabijanje, tudi NLB je bila nekoč mala. Pa glej jo danes, kaj se vse je iz nje nastalo in kaj se z njo dogaja. Kot praviš. Lep dan.
anon-343346 sporočil: 396
[#2599614] 03.06.16 20:53 · odgovor na: bigl (#2599529)
Odgovori   +    0
[bigl]
Link pa si preberi: www.delavska-hraniln...o_2015.pdf
Sem pregledal vsa poročila in moram reči, da gre za za sfrizirana poročila, kjer je nekaj velikih matematičnih nejasnosti.
srecko31 sporočil: 224
[#2599638] 04.06.16 10:14
Odgovori   +    0
čas vnosa: 03.06.16 19:17
Cilj Financ,sesutja DH ter prodaja za mali denar hrvatom.Glavni lobist PS.
anon-333107 sporočil: 8.271
[#2599645] 04.06.16 10:21 · odgovor na: bigl (#2599526)
Odgovori   +    0
[bigl]
Lani so imeli 3 dokapitalizacije berem na njihovi www.
Novo mi je tole ". Zelo smo ponosni na zelo uspešno pokojninsko varčevanje, ki ga hranilnica izvaja kot edina ustanova v bančnem sektorju, s fiksnim 4 odstotnim donosom in mesečnim pripisom obresti. Vloge na osebnih računih beležijo 78 odstotno rast, vloge na poslovnih računih pa 82 odstotno rast." Stran 8,9.

Pa tudi to, da so nadzorniki na koncu ugotovili, da rabijo 3. člana uprave. Vendarle se premika v smeri, da z brzino ni šale. Lep dan.
Tole je že ena taka pomembna BULA! Ki bi lahko kazala na znake prenapihovanja ....

Strani: 1