Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

crt sporočil: 27.124
[pelle]
Podlage za kategorijo lump se žal ne spomnim).
ce bi bil tukaj tozena stranka, bi citiral to, da atvp meni, da delavska hranilnica ponuja svoje delnice na prepovedan nacin - www.finance.si/8843662

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2599154

Strani: 1

anon-343346 sporočil: 396
[crt]
> [pelle]
> Podlage za kategorijo lump se žal ne spomnim).

ce bi bil tukaj tozena stranka, bi citiral to, da atvp meni, da delavska hranilnica ponuja svoje delnice na prepovedan nacin - www.finance.si/8843662


Točno to. Če gledamo poročila na AJPES-su in njihova javno objavljena poročila vidimo, da matematika, katero se gredo ne zdrži matematične logike. Ponujaš svoji stranki nakup delnic svojega podjetja in sočasno trdiš, da posluješ z dobičkom. Tukaj je več kot očitno, da gre za prevaro, saj novinarju grozijo z tožbo in sočasno objavljajo dobiček. To pa je isto, kot je bil ov AMERIKI, kjer je se enako delalo in je potem čez noč propadlo. Še več če pogledamo strukturo lastnikov vidimo, da so med njimi sami tapravi, ki jim zavajanje ni tuje in tudi poštenje.

Zato bi se jaz vprašal ali je moralno prierno, da od človeka, ki ti je zaupal sredstva da z njimi upravljaš ga na koncu roka še izsiljuješ z tem, da naj jih pretopi v delnice. To je navadno izsiljevanje in nič drugega. Mislim pa, da bo ta zgodba dobila epilog in bodo nekateri tudi sedeli bojim se, da bo kar nekaj vodij sindikatov, ki so prali denar.
pelle sporočil: 737
Zadnja sprememba: pelle 01.06.2016 18:09
No, gospa je prišla v hranilnico in vprašala delavca. Dobila je odgovor, namesto da bi jo delavec hranilnice "steral u p.m." Dobro, res je (izsiljena) ponubda. Res je, Stegne je lump, ker ne kontrolira, kaj delavci hranilnce odgovarjajo. Moral bi molčati, ali pa mogoče napotiti stranko na web page finnanc, kjer si lahko ravnokar preberejo "Z zlatim rudnikom letos že do 150-odstotnega donosa." -Oglas je natančno nad članki o carju in lumpu Stegnetu.

Strani: 1