Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-333107 sporočil: 8.271
[simona2]
keč je v tem, da imajo oni zaprti krog, ki je čisto ok... ampak, problem je, da očitno vedo, da ni dovolj ... in mi imamo definitivno žensko, ki ni bila v tem krogu, pa so ji ponudili... seveda to pomeni, da nimajo denarja - in da stvari niso tako lepe in krasne... in seveda jih moti, če kdorkoli podvomi v to, ali so stvari lepe in krasne... če te kaj moti, kar je na naslovnici - je simpl recept - don't do it...
sploh pa, najbolj mi grejo na živce vsi, ki delajo "shit" - potem pa tožijo -- sava re, dh, zimmermann... in najbolj mi gre na živce, ker nekateri mediji, samo da jim pomahaš s tožbo - pa potem res nehajo spraševati... in to, da si nehaš zastavljati vprašanja - potem pa rata še večji shit :)
Hja, .... Glej sinona2....

Zadeve se rahlo spreminjajo. Včasih je lahko vsak prišel v nadzorni svet, gužva je bila tako velika, da so se drenjali in da si potreboval dobre zveze in priporočila, .... danes pa se je megla nekoliko razkadila, junakov ni več ravno na pretek in tudi za kakšne nadzorne svete naokoli pošiljajo osebna povabila :)

... in tudi kar se tiče javne prodaje raznih delnic, obveznic in ostalih podrejencev, tudi preko šalterja, je situacija pri nas daleč od rožnatega, kar spomni se na TadejaK in ostale .....

Denar zagotovo potrebujejo.... kakšna naložba je to in kdo in kako jo bo upravljal, je pa drugo vprašanje.