21 min
EP potrdil prenovljena fiskalna pravila EU - zadnji korak morajo zdaj storiti še članice
34 min
Svetovna turistična organizacija in Hrvaška ustanavljata raziskovalni center za trajnostni turizem
45 min
Varovalka pri uvozu kmetijskih proizvodov iz Ukrajine v EU
48 min
24ur: Kriminalisti obiskali Snežiča in Hajdinjaka
1 ura
(reportaža) Kako je organizirana tovarna japonskih robotov v Kočevju
1 ura
(intervju) Delegirane naloge nikoli ne bi smeli vzeti nazaj
2 uri
L. Mesec po srečanju socialnih partnerjev: Zdaj se bomo ukvarjali z davki in pokojninami! 8
2 uri
Občina Logatec z družbo T-2 v nadgradnjo platforme Logatec Supermesto (PRO)
2 uri
Razkrite bilance 2023: kako so lani poslovala podjetja politikov, znanih odvetnikov, lobistov, profesorjev ...
3 ure
Energetika Ljubljana ob koncu kurilne sezone znižuje ceno plina 1
3 ure
Borza NYSE tržne udeležence sprašuje, ali bi podprli prehod na 24-urno trgovanje z delnicami
3 ure
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
3 ure
To je porsche, ki si zasluži pozornost tudi najbolj zagretih ljubiteljev bencinskih hlapov 1
4 ure
Novartis z visoko rastjo dobička in prihodkov
5 ur
Robert Golob kot izvoznik veselih slovenskih ljudskih plesov 1
6 ur
Kje Hidria uporablja umetno inteligenco?
6 ur
24ur: hišne preiskave na Darsu 1
6 ur
Normiranci v grafih: najhitreje raste delež tistih, ki imajo večje prihodke 21
6 ur
Danes v živo: Kako brati bilance v 2024
7 ur
Orange Wine Festival – od ideje o manjši degustaciji do referenčnega evropskega festivala

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bigl sporočil: 18.363
Prav je, da opozarjate na tveganja, saj ste finančni cajtung. Kolikor razumem prebrano, gre za zaprt krog dokapitalizacij (popravte me, če se motim) potem vaše pisanje, vsaj po moje, nikogar ne odganja oz. moti. Če pa ne, pa sam direktor pravi, da je hitra rast tvegana in da jo obvladujejo. Mogoče moti stil pisanja, razmišljam. Lep dan.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2599027

Strani: 1

simona2 sporočil: 2.201
Zadnja sprememba: simona2 01.06.2016 11:08
keč je v tem, da imajo oni zaprti krog, ki je čisto ok... ampak, problem je, da očitno vedo, da ni dovolj ... in mi imamo definitivno žensko, ki ni bila v tem krogu, pa so ji ponudili... seveda to pomeni, da nimajo denarja - in da stvari niso tako lepe in krasne... in seveda jih moti, če kdorkoli podvomi v to, ali so stvari lepe in krasne... če te kaj moti, kar je na naslovnici - je simpl recept - don't do it...
sploh pa, najbolj mi grejo na živce vsi, ki delajo "shit" - potem pa tožijo -- sava re, dh, zimmermann... in najbolj mi gre na živce, ker nekateri mediji, samo da jim pomahaš s tožbo - pa potem res nehajo spraševati... in to, da si nehaš zastavljati vprašanja - potem pa rata še večji shit :)
anon-343346 sporočil: 396
[bigl]
Prav je, da opozarjate na tveganja, saj ste finančni cajtung. Kolikor razumem prebrano, gre za zaprt krog dokapitalizacij (popravte me, če se motim) potem vaše pisanje, vsaj po moje, nikogar ne odganja oz. moti. Če pa ne, pa sam direktor pravi, da je hitra rast tvegana in da jo obvladujejo. Mogoče moti stil pisanja, razmišljam. Lep dan.
To je bilo za pričakovati. Je pa en velik problem, kateri se bo pokazal v roku 6 mesecev in ta je:
1.) Kako so sisndikati vlagali denar v to hranilnico in kako so opravičevali vložena sredstva, ter kdo je imel korist od tega.

2.)Kje je denar, katerega so vložili sindikati v to hranilnico in kako so se izplačevale obresti za ta sredstva in komu na račun.

3.) Kako so ta sredstva bila prikazana v letnih poročilih sindikatov.
4.)Ali gre v tem prieru za pranje denarja.


Če prav razumem so zapravili ves denar delavcev.

Strani: 1