Izbrani forum: Borza

Izbrana tema: FOREX TRADING

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-341605 sporočil: 66
[Borza] Tema: FOREX TRADING
[#2592948] 20.04.16 17:36 · odgovor na: anon-260979 (#2592903)
Odgovori   +    0
čas vnosa: 20.04.16 16:48
Ne vem kaj misliš s tem, samo kolikor sem po naslovih preletel zadeve sem v glavnem že nekdaj take in podobne zadeve predelal. Pa še vprašanje SELL HIGD AND BUY LOW, ja kako pa ugotoviš kdaj je nekaj visoko in kadj je nekaj podcenjeno? Odgovor poznam ampak a lahko to ugotoviš tudi s pomočjo TA? Vsaj jaz ga tako probam ugotoviti. Pa da se ne spotakne zopet nekgo ob besedo, kajti nekateri tu bi lahko bili dobro pilitiki, saj se spotaknjejo ob vsako besedo, kot je recimo malo sreče. Kaj je pomenilo malo sreče, pokenilo je to da bi lahko proišlo do nepredvidenih vplivov , ki bi zamali trg in s tem zopet poslali Zlato proti severiu. Kaj so nepredvideni vplivi? Recimo teroristični napadi, potresi, vojen itd. Če pa to lahko napoveste ste pa geniji.
Primer, ki je bil mislim da lansko leto dan s strani ALTE, da je pričakovano dno za Gorenje nekje okrog 4 EUR (mogoče 3.8), kako pa so to ugotovili. Pogledali so na graf in videli kje je bilo dno po krizi oz. kje je tečak našel podporo v preteklosti oziroma, kje so prihajali kupci. Take zadeve po moje sodijo v TA. Podpora in odpor ali pa DEMAND in SUPPLAY.

Ne vem pa zakaj ste se spravili na TA, jaz nisem govoril da je TA sveti gral ali kaj podobnega ampak da na FX trgu s pomočjo TA vstopam in iztopam s SWING pozicij. Zelo me čudi da se nihče ni spotaknil ob FOREX samo za TA ste zapeli, kot bi dejali naši južni sosedje.

Če bo kdo imal kaj pametnega za povedat za določen valutni par sem tu in se bom z veseljem odzval, kar pa se lova na čarovnice tiče pa vam to temo prepuščam, da jo lahko nadaljujete brez mene.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2592948

Strani: 1

tilenrexi sporočil: 6.775
[Borza] Tema: FOREX TRADING
[#2592983] 20.04.16 20:14 · odgovor na: anon-341605 (#2592948)
Odgovori   +    0
To sporočilo je izbrisal avtor (01.05.2016 16:21)

Strani: 1