Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek BMW M550d in 530d GT: bavarska jesen je topla kot pomlad

Strani: 1

anon-304487 sporočil: 967
[#2590657] 06.04.16 10:33
Odgovori   +    0
čas vnosa: 06.04.16 09:24
Uf...

Kako pa je s kakovostjo žarometov pri BMW-jih? A so še vedno tako nekakovostni, kot so se izkazali z zadnjem testu?

www.zurnal24.si/luci...nek-268196

BMW in premijski žarometi?

Wannabe...
anon-202494 sporočil: 2.309
[#2590701] 06.04.16 13:16
Odgovori   +    0
Zanima me, kdo rabi takšen avto, kot sta ta dva, za dnevno uporabo?

Mislim, da tisti, ki s trdim delom zasluži svoj kruh, četudi je premožen podjetnik, si tega ne bi privoščil.

Kandidata pa bi lahko bila npr. ta mlada Jankovića, ki sta do bogastva prišla s prevaro in sumljivimi posli.
JaniL sporočil: 165
[#2590848] 07.04.16 06:54 · odgovor na: anon-202494 (#2590701)
Odgovori   +    1
And the stupid comments go on and on ...
anon-202494 sporočil: 2.309
[#2590879] 07.04.16 09:00 · odgovor na: JaniL (#2590848)
Odgovori   +    0
[JaniL]
And the stupid comments go on and on ...
K osebni diskreditaciji se zatekajo samo komunisti in bedaki...
JaniL sporočil: 165
[#2591014] 07.04.16 21:32 · odgovor na: anon-202494 (#2590879)
Odgovori   +    0
Breivik, zdaj, ko sem se tale tvoj drugi comment prebral, o nekih komunistih, sem ugotovil, da imas res prav. Namrec, na takle AVTOMOBILISTICEN clanek ne more nek pameten, ne-nevoscljiv in skuliran clovek napisati nic drugega kot 1) pomislek, kdo si tak avto lahko privosci (pustimo to, da ta avto ni niti blizu kake posebne izjeme v smislu dimenzij, cene ali performanc, takih je se mnogo na svetu, hkrati bi pa bilo tako vprasanje na mestu edino, ce bi tovarna blazno skrivala kake prodajne stevilke ipd.) in 2) razlago pomisleka, da mogoce neke doticne kvazi-pomembne-a-ze-bolj-propadle osebnosti.
Mogoce lahko to prekosis le z omembo JJ-ja, Karla, lepe Brene, ali pa kar Trumpa, ki je sedaj zelo "in". Pa razkritjem zarot, da je npr. Tito delal za BMW ali da ima Bavcar enega neplacanega v garazi.

Clovek, ti si pravzaprav genij, ze kar vizionar, drugi Tesla pravzaprav, s tema komentarjema, res. :-D
anon-202494 sporočil: 2.309
[#2591455] 10.04.16 11:58 · odgovor na: JaniL (#2591014)
Odgovori   +    0
[JaniL]
Breivik, zdaj, ko sem se tale tvoj drugi comment prebral, o nekih komunistih, sem ugotovil, da imas res prav. Namrec, na takle AVTOMOBILISTICEN clanek ne more nek pameten, ne-nevoscljiv in skuliran clovek napisati nic drugega kot 1) pomislek, kdo si tak avto lahko privosci (pustimo to, da ta avto ni niti blizu kake posebne izjeme v smislu dimenzij, cene ali performanc, takih je se mnogo na svetu, hkrati bi pa bilo tako vprasanje na mestu edino, ce bi tovarna blazno skrivala kake prodajne stevilke ipd.) in 2) razlago pomisleka, da mogoce neke doticne kvazi-pomembne-a-ze-bolj-propadle osebnosti.
Mogoce lahko to prekosis le z omembo JJ-ja, Karla, lepe Brene, ali pa kar Trumpa, ki je sedaj zelo "in". Pa razkritjem zarot, da je npr. Tito delal za BMW ali da ima Bavcar enega neplacanega v garazi.

Clovek, ti si pravzaprav genij, ze kar vizionar, drugi Tesla pravzaprav, s tema komentarjema, res. :-D
Da te potolažim brez žaljenja.
Sam bi si z lahkoto privoščil tak avtomobil, če bi videl v tem smisel in ga tudi drugim ne zavidam. Vprašanje je bilo samo smisel!!!

Moji dosedanj avtomobili: Spaček 16 ali 18 KM, Ami 8, Zastava 101 (3 mesece), VW hrošč 1300, Golf TAS 50 KM, Mercedes 240D, Mazda 626 (5 mesecev), Mercedes 190E, BMW 530i, BMW 525 TDS, BMW 530d, BMW 530d, sedaj BMW 525dA Touring (6 valjni).
JaniL sporočil: 165
[#2591533] 11.04.16 07:01 · odgovor na: anon-202494 (#2591455)
Odgovori   +    1
[Breiva]
> [JaniL]
> ...

Da te potolažim brez žaljenja.
Sam bi si z lahkoto privoščil tak avtomobil, če bi videl v tem smisel in ga tudi drugim ne zavidam. Vprašanje je bilo samo smisel!!!

Moji dosedanj avtomobili: Spaček 16 ali 18 KM, Ami 8, Zastava 101 (3 mesece), VW hrošč 1300, Golf TAS 50 KM, Mercedes 240D, Mazda 626 (5 mesecev), Mercedes 190E, BMW 530i, BMW 525 TDS, BMW 530d, BMW 530d, sedaj BMW 525dA Touring (6 valjni).
No, me veseli, da nisi nek "propali" osebek, ki nima za kruh in sedaj pljuva vse po spisku in vali krivdo za svojo nesrečo na neko osebo, organizacijo ipd. ob vsaki možnosti, tudi, v tem primeru, na strogo avtomobilski članek oz. novico.
Me sicer vseeno zanima, kako ti je lahko tak komentar "ušel" (ker očitno imaš kaj v glavi in tudi v življenju), če je praktično vseh nekaj zadnjih tvojih avtov skoraj v tem rangu. Če seveda nisi kupoval starih 20 let a la Fužine import. :) OK, tile v članku so dražji seveda, ker so močnejši, a razlike res praktično ni kake posebne. Še vedno so (lahko) to avti v rangu (današnjih) 50K EUR in tudi več, odvisno od opreme. Če pa te v članku omenje kupiš po kakem letu ali dveh, si pa že na isti ceni kot so bili zadnji tvoji, če si kupil nove. Skratka, skoraj isto sr.., drugo pak..nje.

Pomislek o smislu me je zmotil, da, še bolj pa tvoja razlaga smisla. Verjetno ni treba posebej razlagati, da obstaja na milijone ljudi (po svetu, navsezadnje ta dva avta nista narejena izključno za SLO), ki kupuje še krepko dražje, večje, močnejše avte, ki jih zelo vprašljivo rabi. Tako, kot je z vsako stvarjo v življenju. Jaz bom dal mogoče relativno veliko (glede na moje dohodke) za uro, ti za avto, soseda pa za čevlje. Ne vem, zakaj je potrebno razgledanemu človeku omenjati smisel, še posebej pri taki stvari, ki niti približno ni nekaj one-of-a-kind na svetu (kot recimo kak zlat nedrček obložen z diamanti ipd.). Če poledaš, kaj kupujejo bogati in ekscentriki, še posebej pa kombinacija obeh, šele lahko omenjaš smisel. Pa še tam ne. Če se pač prodaja ... Denar mora krožit pravijo.
Še posebej me je pa zmotilo dalje razlaga in omemba tistih, ki je res nakazovala, da nimaš ... čisto poštimano ... :)

NO hard filings, upam. Ampak prvi komentar mi je bil res neumen, sorry. Pa če priznaš ali ne.

Upam, da se premisliš kdaj in zanalašč nabaviš kak tak avto, mogoče ti bo všeč. :)

Srečno & lep pozdrav,

J.

Strani: 1