5 ur
Slovenski prevozniki lani bolj dejavni in tudi bolj učinkoviti
5 ur
Portugalska tovarna, kjer se vrstijo generacije delavcev
6 ur
Najbolj brani članki danes
7 ur
Nov energetski zakon: prepoved plina za nove stanovanjske stavbe z letom 2025, drva imamo radi 1
7 ur
V EKWB po očitkih iz ZDA potrdili likvidnostne težave. Ustanovitelj podrobneje pojasnjuje situacijo
8 ur
Delničarji Valamarja potrdili 0,22 evra dividende
8 ur
Nemška vlada malenkost izboljšala napoved gospodarske rasti
8 ur
V Severni Makedoniji volijo novega predsednika države
8 ur
Ljudi je premalo, vsi hočejo robote: Yaskawa v Kočevju v tovarno robotov vlaga 32 milijonov evrov
9 ur
Tako stroge bodo lahko omejitve pri Airbnb 3
10 ur
Zakaj Furs ne ponuja več podatkov o prevoženih kilometrih uvoženih vozil in kako lahko do njih pridete sami
10 ur
Kako aprilski evrski PMI vpliva na pričakovanja o obrestnih rezih ECB in kaj govori o nemški recesiji
10 ur
Kaj narediti s stavbo na Litijski? In kaj s TR2? Rešitve so na dlani! 3
10 ur
Hudo dobra živila iz presežkov sadja in zelenjave
10 ur
Izberite pravega borznega posrednika (Oglas)
11 ur
Mesec: Pokojninska reforma bo sprejeta prihodnje leto 5
11 ur
Delo: Nama v roke nemškega sklada
12 ur
Evropski parlament sprejel direktivo o trajnostnih dobavnih verigah 5
12 ur
Stroški energetske krize: koliko stane regulacija cen električne energije, kateri dobavitelji so pobrali največ 1
12 ur
Bo Aleksandra Čeferina po koncu mandata v UEFA zaposlil Sandor Csanyi iz madžarskega OTP? 1

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

crt sporočil: 27.189
[pobalin]
> [crt]
> > [pobalin]
> > Kamor človek pogleda, sami Volkswagni...
>
> ja kaj zdaj, hocemo bit kot nemci al ne... get with the program dude :)

Dej Črt nehi no s tem defetizmom.
eh... jaz tu navduseno skandiram, ker v vseh pogledih napredujemo, ti pa takole :)

Če Nemci nadzorujejo največje in najbolj brezmadežne pridelovalce medu na svetu s svojo lastno avtohtono čebelico, jasno da najboljšo, bi se evro-bratsko-recipročno spodobilo, da bi imeli v Sloveniji največji laboratorij za homologacijo saških, švabskih in bavarskih avtov. Ker Nemci so pa pri plehu najboljši. :-)
to pa ja, evo, to bi bilo tudi v duhu bratstva i jed... mislim, evropske solidarnosti, podpiram predlog.

P.S.: Si mogoče prejšnji vikend v Dnevnikovem Objektivu opazil dopis Janeza Firma z naslovom "Zakaj je slovenski med lahko sporen"? Piše o neki novi vrsti panjev, ki naj bi rešili čuda problemov.
ne berem slovenije, razen kar se mi sama na pot postavi. mislis honeyflow? www.honeyflow.com/

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2575085

Strani: 1

pobalin sporočil: 14.456
[crt]
to pa ja, evo, to bi bilo tudi v duhu bratstva i jed... mislim, evropske solidarnosti, podpiram predlog.
No, počava še koga od semkaj zahajajočih inženirjev, pa gremo brž na kickstarter po denar za laboratorisjko mašinerijo? Prostor ne bi smel biti problem, saj je/bo kar nekaj šoping centrov šokantno praznih. :-)
ne berem slovenije, razen kar se mi sama na pot postavi. mislis honeyflow? www.honeyflow.com/
Jaz ne mislim nič, hehe, prebral sem pa tole:
Zato je znani vsestranski čebelarski strokovnjak Pavle Zdešar po nekaj desetih letih intenzivnih poskusov razvil panj, s katerim je optimalno odgovoril na vse bistvene zahteve bodočega čebelarjenja v naših razmerah. Njegov panj, ki je že postavljen in naseljen na treh kamionih, je najbolj popoln, univerzalen, izoliran in sodoben panj tudi v svetovnem merilu, a uporaben predvsem za alpske dežele, kjer enako kot pri nas poznajo čebelnjake, v katere ga postavimo.
Največja novost pri tem panju je dovolj dolg in nižji satnik medišča, iz katerega bomo točili najbolj kakovosten in najmanj onesnažen ter neoporečen med.
www.dnevnik.si/1042727979

Strani: 1