Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: Nova24tv zbrala za manj kot milijon evrov kapitala

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Gustl sporočil: 13.629
[rosom]
Kot pri nekaterih drugih medijih me zjezi način kako NOVINARJI hitro uporabijo Janšo,kot negativni moment,da okrog ovinka namignejo,da smer ni prava. To ima vonj po zlorabi in praznem skladišču idej kako vržti poleno pod noge nekomu,ki se trudi shoditi.Če bo preveč rahitičen bo že sam odletel,brez pomoči Financ.
Pri Nova24tv je Jansa tako mocno vpleten (celo nekaterih sicersnjih sodelavcev ni spuscal zraven), da temu tezko reces kaj drugega kot Janseva TV. In seveda ni to irelevantno, saj ne odpirajo Janseve slascicarne, ampak medij, ki ga sami predstavljajo in pozicionirajo, da bo pa sedaj povedal PRAVO resnico. In ko ti nekdo prodaja PRAVO resnico, ni slabo vedeti, kdo to je. In ce se sami tega ne skrivajo, potem res ne vem, kje je problem, ce bobu reces bob.

Mene ta projekt seveda zanima, ne zato, ker je ravno Jansev, ampak zato, ker mi je to zanimiv prostop, del biznis modela - torej grajenje medija okoli osebe in politicne stranke.

Sem prprican, da bomo tega se videli. Morda ne pri nas, ne vidim nobenega drugega politika, ki je blizu politicnemu kapitalu Janse.

Ampak v tujini pa bo tega vec, saj je danes medij vseeno ceneje zalaufat kot kadarkoli prej, vstopni prag je lahko res nizek. Drugo je, kako dolgo se ga da vozit.

Sicer pa...ne bi se cudil, da se po tem neuspesnem zbiranju denarja odlocijo ostat samo s portalom. Za TV nimajo dovolj. To bi bilo po mojem pametno, pac ves fokus in resurse v tisto, kar pa lahko laufas.
Dodajo neke vrste narocnino (samo z oglasi ne more to dolgo zivet), TV produkciji se niti ne rabijo popolnoma odpovedat, le namesto na TV laufa na YouTube kanalu.

To bi pa po mojem lahko slo...