Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-304487 sporočil: 967
čas vnosa: 09.11.15 08:44
Mene pa čudi ena zadeva:

Vsi novi avti očitno "morajo" imeti zadnja okna tako nagravžno potemnjena. Sicer bi se sopotniki očitno scvrli v avtu, kot so se pred npr. 10 leti, ko teh bedarij še ni bilo :)))

Le zakaj na zadnja okna ne privijejo dvojne Knauf plošče z vmesno toplotno izolacijo? Saj skozi dodatno zatemnjene šipe tudi vidiš bolj bogo (preverjeno)...

Si je "chef" tudi prebral povezavo, ki jo je dobil v vezi z smrtnim primerom v ZDA, ko je super duper modernemu avteku (ki je imel poleg avtomatskega zaklepanja namesto zastarele klasične notranje ročice za odpiranje vrat raje moderen električni gumb, da o električnih šipah ne govorimo...) zmanjkalo elektrike - napaka v akumulatorju? Vrata se niso dala odpreti, okna tudi ne (uh, priznam, pisalo je tudi, da je telefon pustil v koči - najbrž je bi, tisti, ta tačast, ta pameten...), in lastnik je skupaj z svojim kužekom v zaklenjenem avtu pred vikendom umrl zaradi vročinskega udara. Kako izgleda primer, ko z takim avtekom padeš v reko in zmanjka elektrike iz akumulatorja? Okna so na elektriko, vrata se avtomatsko zaklenejo...?

Moderna tehnologija je pa res en velik napredek, brez katere dane sne gre več, kajne, g. "chef"?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2561852

Strani: 1

chef sporočil: 2.986
Zadnja sprememba: chef 09.11.2015 08:55
Tonirana stekla so večinoma opcija, kot opcija pa so tam zato, ker si ljudje očitno to želijo. Zakaj, je njihova stvar, mlajšim denimo stvar bolje zgleda, starši zaradi zaščite, pomembneži, da se jih ne vidi...
Jaz sem prebral, očitno pa ti nisi moje replike ;) Če znaš stvari uporabljat, ni težav, če jih ne znaš, preberi navodila ali vprašaj. BTW, tole pišeš na ZX spectrumu, perilo pereš na roke, kosilo kuhaš na kiperbušu? Napredek pa to.

Strani: 1