Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-11396 sporočil: 2.073
pa govori se po medijih, da je enako goljufanje tudi z Bosch izdelki za gospd. - sesalci...
Mentaliteta Nemcev se povsod podira, enako kot farsa kako jih bo 1 milj. migrantov od tega cca.45% nepismenih naredila za nove gospodarske bogove...
v zadnjih 100 letih so naredili že dve ogromne "svinjarije-morije" znova pa tlakujejo pot za nov evropski kaos in nestabilnost celine, če že ne zahodne poloble...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2560753

Strani: 1

BostaF007 sporočil: 242
nemci so kot Damjan Murko...vedno za žurko ;)

drugače pa je cel svet zlagan, če mene vprašaš...no,skoraj cel.
dronyx sporočil: 4.602
Zadnja sprememba: dronyx 04.11.2015 13:12
pa govori se po medijih, da je enako goljufanje tudi z Bosch izdelki za gospd. - sesalci...
Jaz imam doma manjši Boschov hladilnik nižjega cenovnega razreda, ki pa ima nalepko energijski razred A++. Ampak ta hladilnik praktično non stop nekaj dela. Še nisem imel hladilnika, ki bi ves čas brnel. Moram enkrat dobiti nek inštrument da izmerim porabo. Po moje nas tudi pri teh energijskih razredih preprosto vlečejo za nos.
anon-204390 sporočil: 13.528
[tician]
pa govori se po medijih, da je enako goljufanje tudi z Bosch izdelki za gospd. - sesalci...
Mentaliteta Nemcev se povsod podira, enako kot farsa kako jih bo 1 milj. migrantov od tega cca.45% nepismenih naredila za nove gospodarske bogove...
v zadnjih 100 letih so naredili že dve ogromne "svinjarije-morije" znova pa tlakujejo pot za nov evropski kaos in nestabilnost celine, če že ne zahodne poloble...
O ti gldi gldi nemci.

Strani: 1