Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

vrac sporočil: 11.068
Sr..je. Če to drži,naj potem dizle prepovedo in jih nadomestijo z bencinarji in hibridi. Pa mislim,da WW ni edini grešnik. Mi je pa jasno, da Američanom gre WW zelo v nos,ker je prišel na 1. mesto na svetu. To, da naj bi Winterkorn priznal, da so goljufali ni res. Rekel je, da se opravičujejo in bodo raziskali, kako je prišlo do tega. Goljufanje pomeni, da si to naredil popolnoma namensko, to pa v tem primeru sploh ni nujno, da je bilo tako. Lahko tudi, da so v WW mislili, da delajo v skladu s predpisi. Men ne bo nobeden rekel, da moj avto na primer izpušča enako količino dušikovega oksida pri kontrolirani vožnji in pri 250 kilometrih na uro. Najbrž ne.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2550941

Strani: 1

samos1111 sporočil: 182
[vrac]
...To, da naj bi Winterkorn priznal, da so goljufali ni res. Rekel je, da se opravičujejo in bodo raziskali, kako je prišlo do tega. Goljufanje pomeni, da si to naredil popolnoma namensko, to pa v tem primeru sploh ni nujno, da je bilo tako. ...
Kolikor razumem je šlo točno za to da so namensko priredili program da je bil rezultat na testnem ciklu v okvirih normativov, medtem ko z običajnim programom to ne bi šlo. In da so priznali za en tip motorja (2.0 TDI EA 189). Samo to še ni jasno kdo v VW je osebno odgovoren, verjetno bo to razčiščevala tudi policija, ker gre za multimilijardni zaheb.
PyotrNovak sporočil: 5.775
Kot običajno EU naredi 100km ovinek, da pride tja kjer so kavbojci že zdavnaj. Nekako tako kot nesposoben starejši brat, ki trmoglavi po svoje in zavida življenski uspeh mlajšega, ki je imel jajca in odšel v svet.
Tole sem poznal za Paris, nisem pa vedel da sledi tudi London.

www.telegraph.co.uk/...-warn.html

PS Po zadnjih podatkih so tam od l. 2009 zaprli že 200 (od nekaj čez 500) velikih elektrarn na premog in jih nadomestili s plinskimi. Drill, baby, drill. Nemčija pa gradi cca 10 mega elektrarn na premog zaradi zapiranja atomskih. Išči: "geiseln der energiewende"
anon-238577 sporočil: 14.015
Zadnja sprememba: anon-238577 22.09.2015 15:07
[vrac]
Mi je pa jasno, da Američanom gre WW zelo v nos,ker je prišel na 1. mesto na svetu.
V USA imajo cca 2% trga.

To, da naj bi Winterkorn priznal, da so goljufali ni res.
youtu.be/5uljMgnYcMU

"...naše podjetje je bilo nepošteno ..."

Strani: 1