Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

depersin sporočil: 10.224
Zadnja sprememba: depersin 18.06.2015 11:05
[FIN-466864]
prevoziš rdečo luč na semaforju in imaš zeleno majico oblečeno(in, ker ni v zakonu to napisano) rečeš:"ker imam zeleno majico za mene to ne velja"saj ni IZRECNO to zapisano CPP.
S takimi neumnostmi smešiš sam sebe. Pa kažeš, da ti je logika čista španska vas.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2528216

Strani: 1

FIN-466864 sporočil: 3.316
čas vnosa: 18.06.15 11:18
[depersin]
> [FIN-466864]
> prevoziš rdečo luč na semaforju in imaš zeleno majico oblečeno(in, ker ni v zakonu to napisano) rečeš:"ker imam zeleno majico za mene to ne velja"saj ni IZRECNO to zapisano CPP.

S takimi neumnostmi smešiš sam sebe. Pa kažeš, da ti je logika čista španska vas.
namenoma sem zapisal tako, da je to čim bolj "glupo" ker to kar se zadnje čase dogaja je ravno to kar trdim vsaj nekateri si to tako predstavljajo, če nekaj ni v zakonu zapisano je potem to dovoljeno....
ja tako bizarno je to.....žal...in to kar se dogaja gre lahko v nedogled...
(včeraj je eden izmed bistroumnih poslancev zastavil vprašanje:če lahko nekdo, ki je bil kaznovan v TUJINI lahko kandidira za državne funkcije, ali pa to velja samo, če je v Sloveniji kaznovan...)halooooooo
in zdaj jaz tebe vprašam:ali se ti zdi smiselno, da mora to biti IZRECNO zapisano v zakonu
ali se tebi to zdi logično, da to velja v vsakem primeru...???
da ne bom preveč dolgovezil...


Lp
FIN-466864 sporočil: 3.316
čas vnosa: 18.06.15 13:09
[depersin]
> [FIN-466864]
> prevoziš rdečo luč na semaforju in imaš zeleno majico oblečeno(in, ker ni v zakonu to napisano) rečeš:"ker imam zeleno majico za mene to ne velja"saj ni IZRECNO to zapisano CPP.

S takimi neumnostmi smešiš sam sebe. Pa kažeš, da ti je logika čista španska vas.
nič se smešim....
tako nekateri berejo zakone, če nekaj izrecno ne piše v zakonu je potem dovoljeno:D...

sarkazem je tebi očitno španska vas....

LP

Strani: 1