Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek New Deal za Grčijo

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

vrac sporočil: 11.068
[Glavni forum] Tema: New Deal za Grčijo
[#2517151] 26.04.15 23:24 · odgovor na: (#2517016)
Odgovori   +    1
[NavadniNimda]
> [vrac]
> > [NavadniNimda]
> > Vrac, cajt bi bil, da nehaš lagati in zavajati.
>
> Kdo od naju laže in zavaja, jaz ali ti? Morda po tvoje ni res kar sem zapisal? In kje sem zavajal? Da je Slovenija prevzela nesorazmeren del dolgov Grčije, pa ji tega ne bi bilo potrebno?

Lažeš ti, ko trdiš, da je bil paket narejen za zahodne banke. Narejen je bil za Grčijo.
Ne sprevračaj dejstev. Paket je bil narejen za reševanje zahodnih bank, ki so zagreznile. Ker Merklova ni mogla 500 milijard naprtiti samo svojim davkoplačevalcem, so jih pa kar socializirali bebotem kot smo Slovenci, pod krinko solidarnosti do Grčije. Daj povej, kaj imamo mi z nasedlimi dolgovi zahodnih bank v Grčiji, razen, da so nam jih naprtili na glavo? Nič, nula, niente... Se tebi tole zdi normalno? Si poblaznel od fascinacije nad neoliberalnimi norčijami?
Zavajaš tam, kjer trdiš, da bo "kao" Slovenija plačala per capita največ od ostalih. To je samo zato, ker se Slovenski komunisti sprenevedajo z neko "socialno državo", ki je izključni krivec, da je Sloveniji tako zelo padel BDP v tem cajtu, da ima po današnjih izračunih to tako težo.
Seveda bo plačala največ! Kaj ti tule vpletaš socialno državo v tole kolobocijo, ker veš da je v Sloveniji ni in jo je celo čedalje manj? Če bi bilo socialne države več, tudi BDP ne bi tako zelo padel, če ti še ni to jasno.
Natepavaš pa v 3krasne tam, kjer omenjaš neke "zahodne bančne hijene". Edina hijena tule je vzhodno-mongoloidno marxistićna. Upam, da je to sedaj razčiščeno.
Če niso hijene, kaj so potem?