Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Reciklaža: Miro Cerar

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-209987 sporočil: 886
[Glavni forum] Tema: Reciklaža: Miro Cerar
[#2512867] 05.04.15 08:53 · odgovor na: anon-154207 (#2512674)
Odgovori   +    1
Ni se mi zdelo vredno odgovarjati, a bom vseeno, ker me tvoja uzaljenost preseneca. Pises: " Le zakaj toliko prahu?" in navajas SSKJ za besede, katerih pomen ni sporen. Pravilnost uporabe tvoje besede, pa enostavno utemeljujes s tem, da ti pac to besedo vedno uporabljas v tem pomenu, ceprav ima se veliko drugih pomenov. Tako samovsecno ugotavljas, da moramo tvoji bralci, pac vedeti na kateri pomen besede si ti mislil.

Besede imamo zato, da se z njimi sporazumevamo. Ce ti ne znas uporabljati pravih besed na pravem mestu, je tvoje sporazumevanje pac slabo. Zaradi tega ni potrebno biti uzaljen na nekoga, ki ti zeli pomagati pri sporazumevanju. Lahko si jezen le nase, ker se zadovoljis s tem, da skusas na druge prenesti svoje frustacije.

Pokvarjenost je pac globja od sle po denarju in privilegijah.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2512867

Strani: 1

anon-154207 sporočil: 7.023
[Glavni forum] Tema: Reciklaža: Miro Cerar
[#2512944] 05.04.15 16:01 · odgovor na: anon-209987 (#2512867)
Odgovori   +    0
Tudi sam sem imel namen s tem zaključiti, saj se mi zdi že kontraproduktivno in torej povsem odveč, čeprav si tega najbrž nihče ni želel, sam pa zagotovo ne.
Dodal bi le to, da nisem niti jezen niti užaljen, kot mi pripisuješ, saj ne vidim potrebe po tem in ne koristi. Se ne obremenjujem.
Vsak je napisal svoje, glede uporabe dveh besed in to je vse.
BTW, imam te med prijatelji in zaenkrat ne vidim potebe po brisanju.
Lepo se imej.

Strani: 1