Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

PyotrNovak sporočil: 5.775
Kritično pomemben za prodajo v US.
1. Google NE indeksira slik iz FB, Yelp... in še nekaj pomembnih social networks.
2. Lahko prikažeš slike svojih izdelkov iz online revij, etc, brez problemov s copyright-om.
Google slike dobesedno zagrabi in tako imaš še dadatno boljši ranking svojih izdelkov, dobesedno zastonj. Seveda pa moraš imeti verificiran business page.

LinkedIn je drug počasnejši način izgranje znamke: povezujem se samo z ljudmi iz mojega področja in počasi stvar dobi efekt snežne kepe: nekega dne vidiš, da si povezan z precej pomembnimi klučnimi igralci. Tudi na tako ogromnem trgu je poznavanje 50 ključnih ljudi že veliko.

To je ena od lepot interneta: za vloženo delo so povratki izjemno veliki. Meni to trenutno prinese čez 90% naročil od končnih kupcev; profit je nekajkrat večji, ker sem odrezal vse posrednike; marže od 40-60% so v US preteklost, v DE pa običaj.
Internet je technologija, ki vrača moč proizvajalcem in ubija vse posrednike. Izdelek pa mora biti v ustrezni kvalitetni kategoriji - prodaja kitajske cheap shit robe ne pride v poštev.

Upam da koga vzpodbudim k uporabi teh zastonjskih orodij z velikim učinkom.
Moji izdelki so unikati lastne konstrukcije in izdelave, izjemno inovativni in vodilni na tem segmentu. To je tudi verjetno pogoj da stvar dela tako hudo dobro.

PS. Z domorodci ne poslujem že dolgo, zaradi "lokalnih poslovnih običajev".