Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Čudežni deček, ki dosega rekorde v šahu

Strani: 1

tasilo sporočil: 9.830
[#2512187] 02.04.15 10:09
Odgovori   +    13
Če bi bil Magnus Carlsen slovenski državljan, bi bil zihr gvišn redno zaposlen v slovenski vojski, tako kot nekateri svetovno znani vrhunski športniki, recimo Bojan Tokič za militantno igro namizni tenis ali Maja Tvrdy za vojaško, strateško in taktično silno pomembno igro -- badminton. Veper bi mu pa priporočilo napisal.

Vidite, tako v Sloveniji genijem strežemo. Blagor nam, svetla prihodnost nam ne uide.
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2512208] 02.04.15 10:51 · odgovor na: tasilo (#2512187)
Odgovori   +    5
[tasilo]
Če bi bil Magnus Carlsen slovenski državljan, bi bil zihr gvišn redno zaposlen v slovenski vojski, tako kot nekateri svetovno znani vrhunski športniki, recimo Bojan Tokič za militantno igro namizni tenis ali Maja Tvrdy za vojaško, strateško in taktično silno pomembno igro -- badminton. Veper bi mu pa priporočilo napisal.

Vidite, tako v Sloveniji genijem strežemo. Blagor nam, svetla prihodnost nam ne uide.
Potem bi se zaposlil na občini, popoldne inštruiral šah, ko pa bi šel v predčasno penzijo bi se lahko bolj posvetil šahu :))

www.siol.net/priloge...luzki.aspx
anon-106712 sporočil: 3.698
[#2512267] 02.04.15 12:50
Odgovori   +    0
Ponudbo je moral, žal, zavrniti, saj mu ameriške oblasti za čas snemanja filma niso odobrile delovnega vizuma.
Da bi to naredili pri nas, matr bi bili mastni naslovi. Očitno gre jenkijem v nos, da nimajo najboljšega šahista na svetu, uber rasa, pa to... No, lahko pa, da so se zbali, da bo ostal na črno za zmeraj, z milijonom ali dvema človek težko shaja.
najobj sporočil: 31.902
[#2512329] 02.04.15 14:51 · odgovor na: anon-106712 (#2512267)
Odgovori   +    1
[Smudlek]
> Ponudbo je moral, žal, zavrniti, saj mu ameriške oblasti za čas snemanja filma niso odobrile delovnega vizuma.

Da bi to naredili pri nas, matr bi bili mastni naslovi. Očitno gre jenkijem v nos, da nimajo najboljšega šahista na svetu, uber rasa, pa to... No, lahko pa, da so se zbali, da bo ostal na črno za zmeraj, z milijonom ali dvema človek težko shaja.
... eh, Bobby Fischer je bil itak edini Američan med jenkiji, kasneje pa so vedno sami Rusi igrali šah za njih ...
anon-106712 sporočil: 3.698
[#2512385] 02.04.15 16:38 · odgovor na: najobj (#2512329)
Odgovori   +    0
[najobj]
... eh, Bobby Fischer je bil itak edini Američan med jenkiji, kasneje pa so vedno sami Rusi igrali šah za njih ...
E, na to nisem pomislil, priznam. Nič čudnega ne bi bilo, če bi jenkiji mislili, da se misli infiltrirat nevaren Rus.
Kanzon sporočil: 2.392
[#2512539] 03.04.15 10:26
Odgovori   +    0
Čudežni deček, ki dosega rekorde v šahu

In kaj smo sedaj dolžni v tem primeru storiti?
najobj sporočil: 31.902
[#2512544] 03.04.15 10:32 · odgovor na: Kanzon (#2512539)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 03.04.2015 10:34
[Kanzon]
Čudežni deček, ki dosega rekorde v šahu

In kaj smo sedaj dolžni v tem primeru storiti?
... khmm, nekaj podobnega kot si naredil, ko si slišal, da je oni psiho zapeljal letalo v Alpe ...
Kanzon sporočil: 2.392
[#2512552] 03.04.15 10:59 · odgovor na: najobj (#2512544)
Odgovori   +    0
[najobj]
> [Kanzon]
> Čudežni deček, ki dosega rekorde v šahu
>
> In kaj smo sedaj dolžni v tem primeru storiti?

... khmm, nekaj podobnega kot si naredil, ko si slišal, da je oni psiho zapeljal letalo v Alpe ...
A veš kako sem reagiral?
najobj sporočil: 31.902
[#2512560] 03.04.15 11:08 · odgovor na: Kanzon (#2512552)
Odgovori   +    0
[Kanzon]
> [najobj]
> > [Kanzon]
> > Čudežni deček, ki dosega rekorde v šahu
> >
> > In kaj smo sedaj dolžni v tem primeru storiti?
>
> ... khmm, nekaj podobnega kot si naredil, ko si slišal, da je oni psiho zapeljal letalo v Alpe ...
A veš kako sem reagiral?
... ne, in sploh ni važno, če vem, ker če te novica zanima, se zanimaš naprej, če pa te ne zanima, pa se nehaš zanimat takoj ... evo, lahko pa zaradi mene napišeš "In kaj smo sedaj dolžni v tem primeru storiti?" vsakokrat znova pod vsakim člankom, ki ga tukaj prebereš ...
Kanzon sporočil: 2.392
[#2512563] 03.04.15 11:16 · odgovor na: najobj (#2512560)
Odgovori   +    0
[najobj]
> [Kanzon]
> > [najobj]
> > > [Kanzon]
> > > Čudežni deček, ki dosega rekorde v šahu
> > >
> > > In kaj smo sedaj dolžni v tem primeru storiti?
> >
> > ... khmm, nekaj podobnega kot si naredil, ko si slišal, da je oni psiho zapeljal letalo v Alpe ...

> A veš kako sem reagiral?

... ne, in sploh ni važno, če vem, ker če te novica zanima, se zanimaš naprej, če pa te ne zanima, pa se nehaš zanimat takoj ... evo, lahko pa zaradi mene napišeš "In kaj smo sedaj dolžni v tem primeru storiti?" vsakokrat znova pod vsakim člankom, ki ga tukaj prebereš ...
Čuj,a pol ti žena še ni poštrihala pirhov?
najobj sporočil: 31.902
[#2512564] 03.04.15 11:20 · odgovor na: Kanzon (#2512563)
Odgovori   +    0
[Kanzon]
> [najobj]
> > [Kanzon]
> > > [najobj]
> > > > [Kanzon]
> > > > Čudežni deček, ki dosega rekorde v šahu
> > > >
> > > > In kaj smo sedaj dolžni v tem primeru storiti?
> > > ... khmm, nekaj podobnega kot si naredil, ko si slišal, da je oni psiho zapeljal letalo v Alpe ...
>
> > A veš kako sem reagiral?
> ... ne, in sploh ni važno, če vem, ker če te novica zanima, se zanimaš naprej, če pa te ne zanima, pa se nehaš zanimat takoj ... evo, lahko pa zaradi mene napišeš "In kaj smo sedaj dolžni v tem primeru storiti?" vsakokrat znova pod vsakim člankom, ki ga tukaj prebereš ...
Čuj,a pol ti žena še ni poštrihala pirhov?
... In kaj smo sedaj dolžni v tem primeru storiti? ...
Kanzon sporočil: 2.392
[#2512582] 03.04.15 12:08 · odgovor na: najobj (#2512564)
Odgovori   +    0
[najobj]
> [Kanzon]
> > [najobj]
> > > [Kanzon]
> > > > [najobj]
> > > > > [Kanzon]
> > > > > Čudežni deček, ki dosega rekorde v šahu
> > > > >
> > > > > In kaj smo sedaj dolžni v tem primeru storiti?

> > > > ... khmm, nekaj podobnega kot si naredil, ko si slišal, da je oni psiho zapeljal letalo v Alpe ...
> >
> > > A veš kako sem reagiral?

> > ... ne, in sploh ni važno, če vem, ker če te novica zanima, se zanimaš naprej, če pa te ne zanima, pa se nehaš zanimat takoj ... evo, lahko pa zaradi mene napišeš "In kaj smo sedaj dolžni v tem primeru storiti?" vsakokrat znova pod vsakim člankom, ki ga tukaj prebereš ...

> Čuj,a pol ti žena še ni poštrihala pirhov?

... In kaj smo sedaj dolžni v tem primeru storiti? ...

Moje vprašanje ti ponuja odgovor.

Strani: 1