Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Zazri se v nas: pet, šest nas tu visi*

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-331167 sporočil: 151
čas vnosa: 02.04.15 14:49
Kolikor so histerični zagovorniki ne-prodaje Telekoma ste enako histerični zagovorniki prodaje. Načeloma je državno lastništvo v Sloveniji glede na boleče izkušnje (servis političnih strank in lobijev) za davkoplačevalce velik no-go, ampak... Sam sem postal do prodaje DTju precej skeptičen odkar sem malo od bliže videl učinke prodaje hrvaškega telekoma. Telekom ni v tako slabi kondiciji, da ne bi mogel, ob pravilnem vodenju, postati skozi dividende dober polnilec proračuna in hkrati kvaliteten upravljalec komunikacijskega omrežja Slovenije (pa morda tudi širše). To DT (ne eno ne drugo) pač ne bo.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2512384

Strani: 1

anon-238577 sporočil: 14.015
[Glavni forum] Tema: Zazri se v nas: pet, šest nas tu visi*
[#2512440] 02.04.15 19:53 · odgovor na: anon-331167 (#2512384)
Odgovori   +    4
[mambojambo]
Sam sem postal do prodaje DTju precej skeptičen odkar sem malo od bliže videl učinke prodaje hrvaškega telekoma.
Bravo, hrvaški primer je za nas zelo poučen, mi smo in bomo bolj ali manj na istem. Ravno zato se ga švabski hlapci izogibajo kot hudič križa.
anon-325622 sporočil: 324
[Glavni forum] Tema: Zazri se v nas: pet, šest nas tu visi*
[#2512536] 03.04.15 10:10 · odgovor na: anon-331167 (#2512384)
Odgovori   +    7
[mambojambo]
Kolikor so histerični zagovorniki ne-prodaje Telekoma ste enako histerični zagovorniki prodaje. Načeloma je državno lastništvo v Sloveniji glede na boleče izkušnje (servis političnih strank in lobijev) za davkoplačevalce velik no-go, ampak... Sam sem postal do prodaje DTju precej skeptičen odkar sem malo od bliže videl učinke prodaje hrvaškega telekoma. Telekom ni v tako slabi kondiciji, da ne bi mogel, ob pravilnem vodenju, postati skozi dividende dober polnilec proračuna in hkrati kvaliteten upravljalec komunikacijskega omrežja Slovenije (pa morda tudi širše). To DT (ne eno ne drugo) pač ne bo.
''Telekom ni v tako slabi kondiciji, da ne bi mogel, ob pravilnem vodenju, postati skozi dividende dober polnilec proračuna in hkrati kvaliteten upravljalec komunikacijskega omrežja Slovenije (pa morda tudi širše).''

Tole je vsebinsko gledano dost velik mambojambo: Tudi slon ni tako težak, da se ne bi mogel oklepati travne bilke in tao ne zgrmeti v prepad.

Strani: 1