Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Reciklaža: Miro Cerar

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

BojanRi sporočil: 5.518
[Glavni forum] Tema: Reciklaža: Miro Cerar
[#2512283] 02.04.15 13:19
Odgovori   +    4
Po moje sploh ni problem v plagiatorstvu apmak v dejstvu, da 80% diplomantov in novodobnih magistrov sploh ne ve, da imajo plagiat, saj so diplomo naročili za par 100 evror preko interneta in jo je za njih izdelala tretja oseba, to je jedro problema. Drugače pa obstaja Gauss-ova iz katere je razvidno, da v normalnem svetu ne more biti 3/4 populacije diplomantov raznih fakultet.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2512283

Strani: 1

anon-204390 sporočil: 13.528
[Glavni forum] Tema: Reciklaža: Miro Cerar
[#2512289] 02.04.15 13:33 · odgovor na: BojanRi (#2512283)
Odgovori   +    2
[BojanRi]
Po moje sploh ni problem v plagiatorstvu apmak v dejstvu, da 80% diplomantov in novodobnih magistrov sploh ne ve, da imajo plagiat, saj so diplomo naročili za par 100 evror preko interneta in jo je za njih izdelala tretja oseba, to je jedro problema. Drugače pa obstaja Gauss-ova iz katere je razvidno, da v normalnem svetu ne more biti 3/4 populacije diplomantov raznih fakultet.
Ha, ta je pa huda... saj vem, da sem že malo out... Ampak v mojih časih sem diplomo delal več kot štiri mesece. Rezultat ni bil samo copy-paste papir, ampak tudi rač. program, izračuni ipd... Interneta seveda še ni bilo, pa tudi če bi bil, se tega ne bi dalo enostavno sneti dol. Pa četudi bi se dalo, bi pa menda vsaj to vedel, da poneverjam diplomo.

Strani: 1