Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Odziv Metke Tekavčič

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0513ANITO sporočil: 10.814
[Glavni forum] Tema: Odziv Metke Tekavčič
[#2512013] 01.04.15 16:22 · odgovor na: tasilo (#2512002)
Odgovori   +    16
[tasilo]
> [tasilo]
> "Verjamem, da je iz mojega zapisa to vidno, zato mislim, da je vaše strinjanje, da se odzovem na uredniški komentar, priložnost, da skupaj prispevamo k umirjanju strasti in objektivnemu presojanju kompleksnih družbenih procesov v obdobju prehoda iz pregretega gospodarstva v razmere gospodarske krize. Moje sporočilo in odziv nanj ne terja preplaha glede stanja zavesti v slovenski inteligenci, ampak kaže na stanje duha v slovenski družbi, ki ustvarja vtis, da smo lahko zadovoljni in umirjeni le, če ustvarjamo presežnike z negativno konotacijo."
>
>
> Takega sranja pa že dolgo nismo brali. Mene prav resno skrbi za um, ki zna kaj takega naflancati.

... in taki potem vzgajajo študentarijo. Fertik je z nami, vam povem. Res, fertik ...
Tasilo, tole pa ne morem sprejeti "fertik je z nami"

Dajmo raje takole: "Fertik je z njimi"
Sicer nisem pristaš revolucionarnega nasilja, ampak v našem primeru nimamo drugega izhoda, gre za samobrambo. Če se ne bomo branili, nas bodo oni pregazili.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2512013

Strani: 1

tasilo sporočil: 9.830
[Glavni forum] Tema: Odziv Metke Tekavčič
[#2512096] 01.04.15 21:28 · odgovor na: 0513ANITO (#2512013)
Odgovori   +    4
Skrajni cajt, da greš med prjatle. Ne vem, kako se mi je moglo izmuzniti, da še nisi med njimi. -- Ekola, "napaka" odpravljena.

Strani: 1