Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kdo bo novi Cerar? Mesec, Golob, Matoz?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

simona2 sporočil: 2.202
[Glavni forum] Tema: Kdo bo novi Cerar? Mesec, Golob, Matoz?
[#2508833] 20.03.15 08:36 · odgovor na: anon-149637 (#2508824)
Odgovori   +    9
[rosom]
> Se enkrat, nisem jaz kriva, ce je to vsec slovencem... bi se pa lahk koncno zamislili, kaj jim je vsec...

Kriva? Vsi,ki oblikujete javno mnenje STE KRIVI,da Slovencem,večini,ki prevladuje,gnoj diši.
Stokrat sem ze napisala, da medij ni za to, da obvaruje ljudi pred neumnostjo.. Ne bom se ponavljala, ker me utruja, da slo ne na levi ne na desni kljub razlaganju ne mores vbiti v glavo osnov demokracije in medijev.. Vsi penite nad Mladino, pa si prav Mladino zelite... To je isto, kot ste vsi za visje place, pa volite proti privatizaciji, za visje davke namesto za podjetnisko svobodo... Ker folk ne ve, kaj mu daje sluzbo, ker mu sluzba za od 45 pripada ...Ce bi to bilo tako, kot vi pravite z mediji, potem je resitev enostavna, rabimo nazaj 133 clen kz.. Pa ga uporabljajmo v skladu z zmagami na volitvah... Potem se ne bos sekiral, ker ne bos vedel, da je gnoj... In tudi ce bi slucajno vedel, bo disal...ce ne, te pa ne bo... Isti si kot Slovenci, o katerih govoris... Hocjo visje place ampak bodo za davcno progresijo... Vedo cilj, ampak ne razumejo ama bas nic, kako se ta doseze in zakaj se ga drugace, kot so oni prepricani, da se ga... A naj napisem, da so izvoljivi tonin, tomc pa turk pa zver... Kaj hoces, da pisem, kar je res, ali kar bi bilo dobro, da je res... K ce hoces drugo, potem 133 clen...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2508833

Strani: 1

anon-209987 sporočil: 886
[Glavni forum] Tema: Kdo bo novi Cerar? Mesec, Golob, Matoz?
[#2508876] 20.03.15 10:17 · odgovor na: simona2 (#2508833)
Odgovori   +    16
[simona2]
wake up in good morning...
Heidi Klum is a German model, television host, businesswoman, fashion designer, television producer, occasional actress and also a capable and responsible person, German, that lives and works in America.

Heidi Klum v Ameriki pozdravlja Auf Wiedersehen, vendar ona je samozavestna oseba in se ji ni potrebno pačiti s tujkami, če želi biti všečna.
Stokrat sem ze napisala, da medij ni za to, da obvaruje ljudi pred neumnostjo..
Medij s takimi novinarji tudi NE more obvarovati ljudi pred neumnostjo!
anon-149637 sporočil: 3.223
[Glavni forum] Tema: Kdo bo novi Cerar? Mesec, Golob, Matoz?
[#2508913] 20.03.15 11:51 · odgovor na: simona2 (#2508833)
Odgovori   +    15
[simona2]
> [rosom]
> > Se enkrat, nisem jaz kriva, ce je to vsec slovencem... bi se pa lahk koncno zamislili, kaj jim je vsec...
>
> Kriva? Vsi,ki oblikujete javno mnenje STE KRIVI,da Slovencem,večini,ki prevladuje,gnoj diši.

Stokrat sem ze napisala, da medij ni za to, da obvaruje ljudi pred neumnostjo.. Ne bom se ponavljala, ker me utruja, da slo ne na levi ne na desni kljub razlaganju ne mores vbiti v glavo osnov demokracije in medijev.. Vsi penite nad Mladino, pa si prav Mladino zelite... To je isto, kot ste vsi za visje place, pa volite proti privatizaciji, za visje davke namesto za podjetnisko svobodo... Ker folk ne ve, kaj mu daje sluzbo, ker mu sluzba za od 45 pripada ...Ce bi to bilo tako, kot vi pravite z mediji, potem je resitev enostavna, rabimo nazaj 133 clen kz.. Pa ga uporabljajmo v skladu z zmagami na volitvah... Potem se ne bos sekiral, ker ne bos vedel, da je gnoj... In tudi ce bi slucajno vedel, bo disal...ce ne, te pa ne bo... Isti si kot Slovenci, o katerih govoris... Hocjo visje place ampak bodo za davcno progresijo... Vedo cilj, ampak ne razumejo ama bas nic, kako se ta doseze in zakaj se ga drugace, kot so oni prepricani, da se ga... A naj napisem, da so izvoljivi tonin, tomc pa turk pa zver... Kaj hoces, da pisem, kar je res, ali kar bi bilo dobro, da je res... K ce hoces drugo, potem 133 clen...
Spoštovana simona2.Ker je bil odgovor napisan v obliki,ki tudi mene uvršča v določeno skupino ljudi,si dovolim nekaj pojasnil za boljše razumevanje mojih mnenj tudi v bodoče.

1.Kljub stokrat napisanemu,da mediji niso zato,da varujejo pred neumnostjo
bi bilo pošteno,če bi vsaj desetkrat napisala,da mediji tudi niso zato,da poneumljajo.
2.O kompatibilnost demokracije in poročanju večine NAŠIH medijev bi lahko polemizirali. Rezultat ugotovitev bi bil podoben rezultatu volitev.
3.O Mladini samo tole,odkar jo je prevzel Repovž tudi razstavljenega izvoda na prodajni polici ne pogledam kaj sporoča na ovitku.
4 Tudi vse v nadaljevanju odgovora je zgrešeno.Btw.sem podpisnik poziva ZA privatizacijo.
5.Stem kaj kdo razume ali ne razume, tukaj ne bova obremenjevala drugih.
6.Ker sem bil z vsebino bivšega člena 133.KZ dobro seznanjen,lahko povem tole.Ta tolikokrat omenjani člen res v enakem tekstu ne obstaja več.Če vprašaš nekoga izmed "eminentnih pravnikov" dobiš odgovor kje se začne in konča sovražni govor katerega tekst zori v nastajanju.Začasno so v pomoč indične sodbe.

In za konec.Ko bodo novinarji,poročevalci,pisuni vseh vrst v svojih tekstih poročali brez usmerjanja kdo je dober,kdo ni,kaj je koristno in kaj škodljivo,forsirali mnenja eminentnih ekonomistov in pravnikov glede na lastna prepričanja (pa še kaj),toliko časa velja,da ste oblikovalci javnega mnenja.V nekem smislu podedovanih navodil Staneta Dolanca in programu njegove fakultete.Priznam določene razlike,ki me občasno razveselijo in dajo malo upanja.
Vse bi lahko napisal samo s tremi besedami:poročati,ne usmerjati.
anon-131555 sporočil: 1.422
[Glavni forum] Tema: Kdo bo novi Cerar? Mesec, Golob, Matoz?
[#2509004] 20.03.15 17:09 · odgovor na: simona2 (#2508833)
Odgovori   +    9
Zadnja sprememba: anon-131555 20.03.2015 17:15
[simona2]
> [rosom]
> > Se enkrat, nisem jaz kriva, ce je to vsec slovencem... bi se pa lahk koncno zamislili, kaj jim je vsec...
>
> Kriva? Vsi,ki oblikujete javno mnenje STE KRIVI,da Slovencem,večini,ki prevladuje,gnoj diši.

Stokrat sem ze napisala, da medij ni za to, da obvaruje ljudi pred neumnostjo.. Ne bom se ponavljala, ker me utruja, da slo ne na levi ne na desni kljub razlaganju ne mores vbiti v glavo osnov demokracije in medijev.. Vsi penite nad Mladino, pa si prav Mladino zelite... To je isto, kot ste vsi za visje place, pa volite proti privatizaciji, za visje davke namesto za podjetnisko svobodo... Ker folk ne ve, kaj mu daje sluzbo, ker mu sluzba za od 45 pripada ...Ce bi to bilo tako, kot vi pravite z mediji, potem je resitev enostavna, rabimo nazaj 133 clen kz.. Pa ga uporabljajmo v skladu z zmagami na volitvah... Potem se ne bos sekiral, ker ne bos vedel, da je gnoj... In tudi ce bi slucajno vedel, bo disal...ce ne, te pa ne bo... Isti si kot Slovenci, o katerih govoris... Hocjo visje place ampak bodo za davcno progresijo... Vedo cilj, ampak ne razumejo ama bas nic, kako se ta doseze in zakaj se ga drugace, kot so oni prepricani, da se ga... A naj napisem, da so izvoljivi tonin, tomc pa turk pa zver... Kaj hoces, da pisem, kar je res, ali kar bi bilo dobro, da je res... K ce hoces drugo, potem 133 clen...

Ne morem verjeti, da novinarji ne razumejo, da pri nas stranke in poslance izvoli na volitvah tisto večinsko volilno telo, tisti volivci, ki politiko spremljajo in vsrkavajo le tako, da vsak zvečer gledajo TV poročila, pa Štefančičev zabavni studio city in prelistavajo režimske dnevnike Delo, Dnevnik in Većer (drugih tako ni). Menda ni potrebno razlagati, da večina volilnega telesa v Sloveniji pride le na ta način dnevno najenostavnejše, najhitreje, poceni do informacij (neumnih, kot je razumeti Simono) o politiki in politikih in dogodkov v družbi. Drugih možnosti spremljanja ta revna večina itak nima; nima niti časa niti denarja, da bi iskala drugje, vse v režimskih dnevnih medijih zamolčane, manj neumne, manj lažnive informacije ali nasprotne informacije.
Že od daleč se da zato opaziti, da v Sloveniji mediji (režimski) vodijo volitve in mediji izvolijo pri nas vsakokratno oblast in ne tisti, ki obkrožijo na volilnem lističu stranko in kandidata; mediji medijsko vzgojenega in z »neumnostmi« predelanega volivca trdno držijo za roko, ko ta naredi krožec.
S tega ozira so tudi Simonine izjave neumnost, ker s tem v bistvu priznavajo in razglašajo, da mediji raznašajo neumnosti, to je, da smejo mediji volivce brez posledic poneumljati. Zato režimski mediji s Financami vred ne bodo nikoli dopustili, da bi v Sloveniji zmagal kdo drug kot postkomunisti (z novimi obrazi). Ti mediji jih samo menjajo oblačila. Točneje, vedno jih tako močno podprejo, da ne morejo nikakor pasti z večne oblasti.

Strani: 1