Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek (iz arhiva) Jazbec in jazbečarji

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Gustl sporočil: 13.629
[Glavni forum] Tema: Jazbec in jazbečarji
[#2501064] 19.02.15 13:18 · odgovor na: koperoktober (#2501063)
Odgovori   +    11
[koperoktober]
A te je Blaž žalil v tekstu? Ni te. Torej tudi tebi ni potrebno žaliti njega. Brišem. Ob naslednjem poizkusu greš v čakalnico.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2501064

Strani: 1

koperoktober sporočil: 104
[Glavni forum] Tema: Jazbec in jazbečarji
[#2501076] 19.02.15 13:30 · odgovor na: Gustl (#2501064)
Odgovori   +    18
Zadnja sprememba: koperoktober 19.02.2015 13:33
Prav, čeprav ni bilo nikakor mišljeno kot žalitev.
Pa naj pojasni še kako se, legalno in legitimno izvede izbris, odvzem, konfiskacija, zaseg, zasebne lastnine, varovane po ustavi brez odločbe ali drugega upravnega akta, tako da niti ne veš kdo ti je odvzel in zakaj ti je odvzel in na koga nasloviti morebitna pravna sredstva za varstvo osebne lastnine.
LP
najobj sporočil: 31.920
[Glavni forum] Tema: Jazbec in jazbečarji
[#2501103] 19.02.15 14:22 · odgovor na: Gustl (#2501064)
Odgovori   +    21
Zadnja sprememba: najobj 19.02.2015 14:26
[Gustl]
> [koperoktober]

A te je Blaž žalil v tekstu? Ni te. Torej tudi tebi ni potrebno žaliti njega. Brišem. Ob naslednjem poizkusu greš v čakalnico.
... čuj, Gustl ... evo, jaz pa totega www.dnevnik.si/posel...orja-laha- zelo aktivnega akterja prve iteracije slovenske prihvatizacije in prvega finančnika zloglasnega pidovskega barona Igorja Laha raje ne bom komentiral, ker na totem forumu nikoli ne veš, kdaj je komu kaj žaljivo ... pizda, saj pravzaprav niti ne vem, če že toti link tukaj zgoraj ni žaljiv, glede na tanke živce gospoda doktorja psihologije in finančnika z 20-letnimi izkušnjami v upravah in nadzornih svetih družb, da o svoji prostaški uporabi ženskega spolnega organa v funkciji medmeta na začetku tega stavka niti ne govorim ...

P.S.: zdaj samo upam, da ti mene še vedno pridno ignoriraš in da tote moje potencialne žalitve ne boš prebral, ker sicer sem ga ziher najebal in me zdaj čaka čakalnica ... aja, malo prej sem na svojem telefonu videl, da je za razliko od vseh Tadejevih člankov toti propagandni članek odprt za neplačnike, pa me zdaj zanima, zakaj članek ni opremljen s sicer običajnim "Članek je oglasno sporočilo" ali kako ste že imeli navado včasih propagandni material opremiti, da neuka raja ne bi bila zavedena ...

Strani: 1