Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

QRK sporočil: 2.505
Enkrat sem že naivno mislil, da je UDBA zapustila banke in sem kupil delnice NKBM.
Banko je nadzirala z vsem svojim premoženjem Alenčica, mislim, da jo vsi poznate.

Pri prvi sanaciji, sem veliko izgubil pri LB, kjer je bil predsednik UO Rigelnik. Od SKB smo dobili delnice od UDBOVSKE LB pa nič.

Druga dokapitalizacija me bo stala delnice NKBM in moje otroke odločitev slovenske trojke (Bratušek, Čufar, Jazbec). Seveda tu ni brez greha, je pa brez odgovornosti tov. Kranjec.

Pozivu NLB za nakup podrejenih obveznic sem se k sreči izognil. ( kad te peti put, vodi na pravi put).

Podrejenci znajo nekaj dobiti nazaj, jaz sem pa svoje delnice NKBM odpisal v dobro Ga. Alenke Bratušek. Živela UDBOMAFIJA!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2500028

Strani: 1

anon-333107 sporočil: 8.271
[QRK]
Enkrat sem že naivno mislil, da je UDBA zapustila banke in sem kupil delnice NKBM.
Banko je nadzirala z vsem svojim premoženjem Alenčica, mislim, da jo vsi poznate.

Pri prvi sanaciji, sem veliko izgubil pri LB, kjer je bil predsednik UO Rigelnik. Od SKB smo dobili delnice od UDBOVSKE LB pa nič.

Druga dokapitalizacija me bo stala delnice NKBM in moje otroke odločitev slovenske trojke (Bratušek, Čufar, Jazbec). Seveda tu ni brez greha, je pa brez odgovornosti tov. Kranjec.

Pozivu NLB za nakup podrejenih obveznic sem se k sreči izognil. ( kad te peti put, vodi na pravi put).

Podrejenci znajo nekaj dobiti nazaj, jaz sem pa svoje delnice NKBM odpisal v dobro Ga. Alenke Bratušek. Živela UDBOMAFIJA!
Očitno imaš; meni sicer neznan in nerazumljiv fetiš na banke in njihove vrednostne papirje. :))

Obstajajo tudi drugi vrednostni papirji, delnice ipd, ki z bankami nimajo kakšne posebne zveze. :)) npr. Coca-Cola, McDonalds, Alibaba,.... :))

Udba ni mrtva. Povsem očitno je, da nikoli ne bo. :)) Na pogreb bodo poslali svojega agenta, ki bo na koncu v mapo dosjeja vstavil poročilo, da je bil klient položen v zemljo in zasut.

Ne razumem pa, zakaj posluješ z udbo, če nisi v njihovi organizaciji in nimaš plačane članarine? :))

Strani: 1