Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

turkda sporočil: 1.906
Sklad (in zakon) ki mi ne omogoča dostopa do "mojega" denarja (pa četudi namenskega) je svinjarija!
Jaz ne potrebujem DRŽAVE, da namesto mene odloči, kdo (kateri sklad) mi bo najbolj oplemenitil (beri najmanj zajebal) odmerjeni denar.
Sam bom bolje poskrbel kot sklad, ki ga boli za rezultat. Denar itaak priteka, pa če kaj delajo ali ne. Provizije in visoke plače so zagotovljene.

Drugo:
- dol z državo, ki spreminja predpise kot se ji zljubi. Ob vzpostavitvi je bil zakon, da 2. steber NE BO BODAVČEN po 10ih letih.
Seveda je država pred 10im letom pokazala sredinec in pazi:
- prepovedala dvig
- obdavčila (svinjsko) dvig enako kot prejemanje rente (do 40%)
- znižala zakonsko predpisan donos (ker ga bogi skladi (ki prejemajo plače in provizije) niso uspeli dosegati).
NAteg države 1A.

In kaj lahko stori posameznik. NIČ. Stisne zobe.
Če že vplačuje naj vsak sam, v naložbe po svoji presoji.

Jaz ne rabim države da me vodi za roko.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2497339

Strani: 1

anon-79735 sporočil: 16.531
[turkda]
Sklad (in zakon) ki mi ne omogoča dostopa do "mojega" denarja (pa četudi namenskega) je svinjarija!
Jaz ne potrebujem DRŽAVE, da namesto mene odloči, kdo (kateri sklad) mi bo najbolj oplemenitil (beri najmanj zajebal) odmerjeni denar.
Sam bom bolje poskrbel kot sklad, ki ga boli za rezultat. Denar itaak priteka, pa če kaj delajo ali ne. Provizije in visoke plače so zagotovljene.

Drugo:
- dol z državo, ki spreminja predpise kot se ji zljubi. Ob vzpostavitvi je bil zakon, da 2. steber NE BO BODAVČEN po 10ih letih.
Seveda je država pred 10im letom pokazala sredinec in pazi:
- prepovedala dvig
- obdavčila (svinjsko) dvig enako kot prejemanje rente (do 40%)
- znižala zakonsko predpisan donos (ker ga bogi skladi (ki prejemajo plače in provizije) niso uspeli dosegati).
NAteg države 1A.
In kaj lahko stori posameznik. NIČ. Stisne zobe.
Lahko naredi to, kar naredi vsak, ki ne dobi plačila za opravljeno delo.
Če tega ne zahteva, pač ne dobi nič.
Če že vplačuje naj vsak sam, v naložbe po svoji presoji.

Jaz ne rabim države da me vodi za roko.

Strani: 1